2017

         Na 17. ročník turnaje volejbalu mixů jsou přihlášena družstva:

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

Přiřazené číslo

rozlosování

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz 

   

2.

První přes :) Kateřina Jelínková

606 837 555

jelkaterina@seznam.cz    

3.

Veselá kopa Blanka Ráčková

736 613 960

rackovi@volny.cz    

4.

Volejbal Adamov

Schimanski

602 669 316

charvec@email.cz    

5.

Vranov Ida Helánová

608 548 683

ihelanova@seznam.cz    
6. Evčata Eva Nedomová

605 425 388

zloca.eva@seznam.cz    
7.            

8.

           



2016

         Na 16. ročník turnaje volejbalu mixů jsou přihlášena družstva:

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

Přiřazené číslo

rozlosování

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz 

   

2.

Volejbal Adamov

Schimanski

602 669 316

charvec@email.cz    

3.

Smajlíci Břetislav Muselík

606 684 088

mmuselikova@seznam.cz    

4.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz 

   

5.

           
6.            
7.            

8.

           

 



2015

         Na 15. ročník turnaje volejbalu mixů jsou přihlášena družstva:

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

Přiřazené číslo

rozlosování

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz 

1 DOPOLEDNE od 830

2.

Čtvrteční Petr Schneeweiss 731426555   2 DOPOLEDNE od 830

3.

Evčata

Katka Klimešová

603 806 977

klimesova@tradix.cz 1 ODPOLEDNE od 1245 hod.

4.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz 

3 DOPOLEDNE od 830

5.

Alkoholik Ondra Kubíček

605700207

ondra.kub@post.cz 2 ODPOLEDNE od 1245 hod.
6. Smajlíci Břetislav Muselík

606684088

mmuselikova@seznam.cz 3 ODPOLEDNE od 1245 hod.
7. Bílovice nad Svitavou Martin Šerák 602432516 sherry@sendmail.cz 4 DOPOLEDNE od 830

8.

Řečkovice

Jarda Janovský

777 332 470

jaroslav.janovsky@egubrno.cz

4 ODPOLEDNE od 1245 hod.

Sháním ještě jedno družstvo. Proto posouvám konečné rozlosování. Ale mohlo by být takové.
Rozlosování bulo 9 .11.2015 a uveřejněny 10.11. zde v informacích. Družstva se dostaví na místo alespoň o 10 min. před zahájením.
DOPOLEDNE od 830 hod. družstva číslo:  1,2,4,7
ODPOLEDNE od 1245 hod. družstva číslo: 3,5,6,8

                                          

2014

         Na 14. ročník turnaje volejbalu mixů jsou přihlášena družstva:

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

Přiřazené číslo

rozlosování

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz 

  ODPOLEDNE od 1245 hod.

2.

Volejbal Adamov

Schimanski

602 669 316

charvec@email.cz   ODPOLEDNE od 1245 hod.

3.

SEŠLOST

Petr Adamec

 724 118 288

petr.adamec@isspbrno.cz 

  ODPOLEDNE od 1245 hod.

4.

Ivanovice Tomáš Losos

778 528 690

tomas.losos@centrum.cz   DOPOLEDNE od 830

5.

Evčata

Katka Klimešová

603 806 977

klimesova@tradix.cz   DOPOLEDNE od 830
6.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz 

  ODPOLEDNE od 1245 hod.
7.

Řečkovice

Jarda Janovský

777 332 470

jaroslav.janovsky@egubrno.cz

  DOPOLEDNE od 830

8.

Hematom Martin Šášek

777 088 396

    DOPOLEDNE od 830

Sháním ještě jedno družstvo. Proto posouvám konečné rozlosování. Ale mohlo by být takové.
Rozlosování bulo 2 .11.2014 a uveřejněny 3.11. zde v informacích. Družstva se dostaví na místo alespoň o 10 min. před zahájením.
DOPOLEDNE od 830 hod. družstva číslo: 
ODPOLEDNE od 1245 hod. družstva číslo



2013

         Na 13. ročník turnaje volejbalu mixů jsou přihlášena družstva:

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

Přiřazené číslo

rozlosování

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

1 ODPOLEDNE od 1245 hod.

2.

Evčata

Katka Klimešová

603 806 977

klimesova@tradix.cz 1 DOPOLEDNE od 830

3.

Ivanovice Tomáš Losos

734 641 315

tomas.losos@centrum.cz 2 DOPOLEDNE od 830

4.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz

3 DOPOLEDNE od 830

5.

Atom Martin Šašek

   777 088 396

sasek@chaps.cz 4 DOPOLEDNE od 830
6.

Řečkovice

Jarda Janovský

777 332 470

jaroslav.janovsky@egubrno.cz

2 ODPOLEDNE od 1245 hod.
7.

Purkyňka

Petr Adamec

 724 118 288

petr.adamec@isspbrno.cz

3 ODPOLEDNE od 1245 hod.

8.

Volejbal Adamov

Honza Charvát

602 669 316

charvec@email.cz 4 ODPOLEDNE od 1245 hod.

Rozlosování bulo 28 .10.2013 a uveřejněny 29.10. zde v informacích. Družstva se dostaví na místo alespoň o 10 min. před zahájením.

DOPOLEDNE od 830 hod. družstva číslo: 
ODPOLEDNE od 1245 hod. družstva číslo:   
 

2012

         Na 12. ročník turnaje volejbalu mixů jsou přihlášena družstva:

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

Přiřazené číslo

rozlosování

1.

Lelky

 Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

  ODPOLEDNE od 1245 hod.

2.

ODBÍJENÁ ADAMOV

Honza Charvát

602 669 316

charvec@email.cz   ODPOLEDNE od 1245 hod.

3.

ŠIT Purkyňova

Petr Adamec

 724 118 288

petr.adamec@isspbrno.cz

  DOPOLEDNE od 830

4.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz

  ODPOLEDNE od 1245 hod.

5.

Bylo nás šest Ondřej Papež

777 115 697

papez.ondra@seznam.cz   DOPOLEDNE od 830

6.

Řečkovice

Jarda Janovský

777332470

jaroslav.janovsky@egubrno.cz

 

DOPOLEDNE od 830

Rozlosování bulo 26 .10.2012 a uveřejněny 29.10. zde v informacích. Družstva se dostaví na místo alespoň o 10 min. před zahájením.

DOPOLEDNE od 830 hod. družstva číslo:  3,5,6
ODPOLEDNE od 1245 hod. družstva číslo:  1,2,4
 

SKUPINA „A“ ( dopoledne od 830 hod. )
Zápasy      :   3  :  5      ,      6  :  5     ,      3  :  6      
Rozhodčí  :       6                    3                   5

SKUPINA „B“ ( odpoledne od 1245 hod. )
Zápasy      :   1  :  2      ,      4  :  2     ,      4  :  1      
Rozhodčí  :       4                    1                   2

 

 

2011

         Na 11. ročník turnaje volejbalu mixů jsou přihlášena družstva:

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

Přiřazené číslo

rozlosování

1.

Lelky

 Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

1

DOPOLEDNE od 830

2.

Klokani -Pozořice

 Jiří Šup

 608 857 121

klokanservis@seznam.cz

2

DOPOLEDNE od 830

3.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz

1

ODPOLEDNE od 1245 hod.

4.

ŠIT Purkyňova

Petr Adamec

 724 118 288

petr.adamec@isspbrno.cz

2

ODPOLEDNE od 1245 hod.

5.

Káčata

Katka Klimešová

603 806 977

 

3

ODPOLEDNE od 1245 hod.

6.

Spratci

Lucka

 

kimmy@seznam.cz

3

DOPOLEDNE od 830

7.

sokol Medlámky

Laďka Kočvarová

544 501 532

ladislava.kocvarova@artax.cz

4

ODPOLEDNE od 1245 hod.

8.

Řečkovice

Jarda Janovský

777332470

jaroslav.janovsky@egubrno.cz

4

DOPOLEDNE od 830


Rozlosování bulo26 .10.2011 a uveřejněny zde v informacích.

DOPOLEDNE od 830 hod. družstva číslo:  1,2,6,8
ODPOLEDNE od 1245 hod. družstva číslo:  3,4,5,7
 

SKUPINA „A“ ( dopoledne od 830 hod. )
Zápasy      :   1  :  4      ,      4  :  3     ,      3  :  1      
Rozhodčí  :       3                    1                   4

SKUPINA „B“ ( odpoledne od 1245 hod. )
Zápasy      :   1  :  4      ,      4  :  3     ,      3  :  1      
Rozhodčí  :       3                    1                   4

 

2010

         Na 10. ročník turnaje volejbalu mixů jsou přihlášena družstva:

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

rozlosování

hra / rozhodčí

1.

Lelky

 Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

5  

2.

XXL Adamov

Honza Charvát

  charvec@email.cz 1  

3.

DUHA Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz 2  

4.

ŠIT Purkyňova

Petr Jakeš

  petr.jakes@sspbrno.cz 3  

5.

Řečkovice

Jirka Neuschl

 

jneuschl@csad-ho.cz

4  

Zápasy      :   1 : 2   ,   3 : 4   ,   5 : 1   ,   2 : 3   ,   4 : 5    ,    1 :  3   ,   2 : 4  ,   5 : 2   ,   1 : 4   ,   3 : 5   

Rozhodčí  :      3            1             4           5             2              5             1           4             3            2      

 

 

2009

         Na 9. ročník turnaje volejbalu mixů jsou přihlášena družstva:

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

rozlosování

hra / rozhodčí

1.

Lelky

 Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

A2 8.30 roz. / 9.45 hra

2.

XXL Adamov

Honza Charvát

  charvec@email.cz B1 9.15 hra

3.

DUHA Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz A1 8.30 hra

4.

Krakeni Lukáš Taufar   Lukas.Taufar@robinco.cz B3 10.15 hra

5.

ŠIT Purkyňova

Petr Jakeš

  petr.jakes@sspbrno.cz A4 8.30 hra

6.

Káčata Katka Klimešová

603 806 977

  A3 9.45 hra
7. Řečkovice

Jirka Neuschl

 

jneuschl@csad-ho.cz

B2 9.15 roz. / 10.15 hra
8. Starý Lískovec Magd. Dvořáčková   magmus@seznam.cz B4 9.15 hra

POZOR - Letos změna obě skupiny A i B hrají od rána, všechny zápasy se hrají na dva hrané sety do 20. 
                A1 : A4  ;  B1 : B4  ;  A2 : A3  ;  B2 : B3  ;  A4 : A3  ;  B4 : B3  ; A1 : A2  ;  B1 : B2  ;  A2 : A4  ;  B2 : B4  ;  A3 : A1  ;  B3 : B1
rozhodčí:      A2            B2              A1             B1             A2              B2            A4             B4            A3             B3             A4             B4
Po základní  skupině následuje rozdělení do vyřazovací tabulky s klíčem:
    AI1.místo  :  BIV4.místo     ;     BI1.místo  :  AIV4.místo      ;     AII2.místo  :  BIII3.místo   ;   BII 2.místo  :  AIII3.místo 

 


2008

         Na 8. ročník turnaje volejbalu mixů jsou přihlášena družstva:

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

rozlosování

1.

DUHA Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz DOPOLEDNE od 830

2.

ŠIT Purkyňova

Petr Adamec

  petr.adamec@isspbrno.cz ODPOLEDNE od 1245 hod.

3.

Řečkovice

Jirka Neuschl

 

jneuschl@csad-ho.cz

ODPOLEDNE od 1245 hod.

4.

ART Team

Martin Hasoň 

    ODPOLEDNE od 1245 hod.

5.

Vranov Mašek     DOPOLEDNE od 830

6.

Káčata Katka Klimešová

603 806 977

  ODPOLEDNE od 1245 hod.
7. Lelky

 Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

DOPOLEDNE od 830
8. AB team       DOPOLEDNE od 830

Rozlosování bulo31 .10.2008 a uveřejněny zde v informacích.

DOPOLEDNE od 830 hod. družstva číslo:  1,5,7,8
ODPOLEDNE od 1245 hod. družstva číslo:  2,3,4,6

 

 

2007

         Na 7. ročník turnaje volejbalu mixů jsou přihlášena družstva:

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

rozlosování

1.

Lelky

 Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

ODPOLEDNE od 1245 hod.

2.

AB TEAM Alena Unčíková  607 642 396 

Alenasnoblova@seznam.cz

DOPOLEDNE od 830

3.

ART Adamov

Martin Hasoň 

 

m.hason@adast.cz

DOPOLEDNE od 830

4.

Řečkovice

Jirka Neuschl

 

jneuschl@csad-ho.cz

ODPOLEDNE od 1245 hod.

5.

Klokani David Kolínek 777 612 455 david.kolinek@seznam.cz DOPOLEDNE od 830

6.

ŠIT Purkyňova

Petr Adamec

  petr.adamec@isspbrno.cz ODPOLEDNE od 1245 hod.
7. Káčata Katka Klimešová

603 806 977

  DOPOLEDNE od 830
8. Báčovci       ODPOLEDNE od 1245 hod.

Rozlosování bude 5.11.2007 a uveřejněny zde v informacích.

DOPOLEDNE od 830 hod. družstva číslo:  2,3,5,7
ODPOLEDNE od 1245 hod. družstva číslo:  1,4,6,8