2018

         Přehled týmů turnaje "Lelekovický šourák" volejbalu mixů :

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

rozlosování

1.

POZDNÍ SBER -Sokol Tvarožná Řičánková Michaela 737 623 459 michaela.ricanek@seznam.cz 5

2.

 TJ Sokol Řečkovice Janovská Eva 723 151 645 eva.janovska@mou.cz 4

3.

Kokoťátka Kubíček Ondra 605 700 207 ondra.kub@post.cz 1

4.

Staří úterci Šášek 608 774 594 sasek@tsb.cz 3
5. Úterci Šmerdová Martina 737 800 689 martina.smerdova@centrum.cz 2
6. Čtvrtci Schneeweiss Petr 731 426 555 schneeweiss.petr@gmail.com 6

Zápasy      :   1  :  6      ,     2  :  5     ,    3  :  4     ,    1  :  2     ,     3 :  5      ,    4  :  6     ,    1  :  5     ,     3 :  2      ,    4  :  1      ,    6  :  5     ,     2 :  4      ,    3  :  1               

Rozhodčí  :       2                  1                5                 4                 6                  3                2                 1                  5                 4                  3                 6           

 

Zápasy      :   6  :  2      ,      4  :  5     ,     6  :  3    

Rozhodčí  :      5                    3                  4 

 

2017

         Přehled týmů turnaje "Lelekovický šourák" volejbalu mixů :

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

rozlosování

1.

Dynamo Žilina  Ida Helánová 608 548 683 Ihelanova@seznam.cz 1

2.

Úterci Marek Hudeček 739 075 814 hudecmara@gmail.com 6

3.

Čtvrtci Božena Hudečková 605 263 103 hudeckova@hdkovo.cz 3

4.

Meteor Katka Klimešová 603 806 977 klimesova@tradix.cz 2
5.  TJ Sokol Řečkovice Janovská Eva 723 151 645 eva.janovska@mou.cz 5
6. Staří úterci Šášek   sasek@tsb.cz 4

 

Zápasy      :   1  :  6      ,     2  :  5     ,    3  :  4     ,    1  :  2     ,     3 :  5      ,    4  :  6     ,    1  :  5     ,     3 :  2      ,    4  :  1      ,    6  :  5     ,     2 :  4      ,    3  :  1               

Rozhodčí  :       2                  1                5                 4                 6                  3                2                 1                  5                 4                  3                 6           

 

Zápasy      :   6  :  2      ,      4  :  5     ,     6  :  3    

Rozhodčí  :      5                    3                  4 

  



2016

         Přehled týmů turnaje "Lelekovický šourák" volejbalu mixů :

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

rozlosování

1.

Meteor Katka Klimešová 603 806 977 klimesova@tradix.cz 4

2.

Úterci Šmerdová Martina 737 800 689 martina.smerdova@centrum.cz 2

3.

Čtvrtci Schneeweiss Petr 731 426 555 schneeweiss.petr@gmail.com 1

4.

 TJ Sokol Řečkovice Janovská Eva 723 151 645 eva.janovska@mou.cz 5
5. Vranov Majer 604618993   3
6.          

   

Zápasy      :   1 : 2   ,   3 : 4   ,   5 : 1   ,   2 : 3   ,   4 : 5    ,    1 :  3   ,   2 : 4  ,   5 : 2   ,   1 : 4   ,   3 :  5   

Rozhodčí  :      3            5             4            1             2               5              1           4             3             2      

Z důvodu 5 přihlášených družstev se bude turnaj hrát každý s každým na dva vítězné sety,
 začátek od 8.30 hod. pro družstva 1,2,3  a od 9.00 hod. pro družstva 4 a 5.

 

2015

         Přehled týmů turnaje "Lelekovický šourák" volejbalu mixů :

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

rozlosování

1.

Lelci Hudečková Božena 605 263 103 hudeckova@hdkovo.cz 1

2.

Ti od Marti Šmerdová Martina 737 800 689 martina.smerdova@centrum.cz 5

3.

Bílovický výklep Martin Šerák
Zdeněk Sedlák
602 432 516
776 690 676
sherry@sendmail.cz
sezam.brno@volny.cz
3

4.

 TJ Sokol Řečkovice - Pohodáři Janovská Eva 723 151 645 eva.janovska@mou.cz 2
5.  TJ Sokol Řečkovice - Kalamita Janovská Eva 723 151 645 eva.janovska@mou.cz 4
6.          

   

Zápasy      :   1 : 2   ,   3 : 4   ,   5 : 1   ,   2 : 3   ,   4 : 5    ,    1 :  3   ,   2 : 4  ,   5 : 2   ,   1 : 4   ,   3 :  5   

Rozhodčí  :      3            5             4            1             2               5              1           4             3             2      

Z důvodu 5 přihlášených družstev se bude turnaj hrát každý s každým na dva vítězné sety,
 začátek od 8.30 hod. pro družstva 1,2,3  a od 9.00 hod. pro družstva 4 a 5.