Průběžné pořadí

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy
v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Atom 4/8 4/0 12/1 326/256 12

2.

Lelky

4/8 3/1 9/4 308/277 9

3.

SMAJLÍCI :-) 4/8 3/1 9/6 343/304 8

4.

Nohama nazemi 4/8 2/2 6/6 295/276 6

5.

Sokol Řečkovice

4/8 2/2 8/8 348/366 6

6.

Evčata 4/8 2/2 6/7 289/292 6

7.

Lelky XL 4/8 1/3 6/10 304/351 4

8.

Volejbal Adamov 4/8 1/3 7/8 291/344 2

9.

DUHA

4/8 0/4 5/12 355/395 1
             


vítězství v zápase o 2 sety ( 3:0, 3:1 )  =  3 body ; vítězství o 1 set ( 3:2 ) = 2 body
  za dva vyhrané sety ve hře = 1 bod
   nedostaví-li se tým na zápas bez udání vážných důvodů nebo tým neodehraje

   zápas = 0 bodů ( kontumačně 0:3 , 0:75 )
   pozn.:V tabulce pořadí rozhodují: celkový počet bodů, zápasy, sety, míče, vzájemný zápas.

Výsledky a rozpis jednotlivých zápasů LVL2019

Zápasy začínají vždy v 8.00 hod. dále dle rozpisu. Družstvo bude na místě  minimálně o 10 min. dříve, aby se stačilo rozcvičit.

 

 

Datum

družstva

Rozhodčí

míče

sety

1

5.1.2019 v 8.00 hod.

Nohama nazemi - Lelky XL Adamov 75/48 3/0

5.1.2019 v 9.15 hod.

Adamov - Nohama nazemi Lelky XL 57/75 0/3

5.1.2019 v 10.30 hod.

Adamov - Lelky XL Nohama nazemi 76/98 1/3

2

5.1.2019 v 12.00 hod.

Atom - Evčata Smajlíci 75/57 3/0

5.1.2019 v 13.15 hod.

Evčata - Smajlíci Atom 61/75 0/3

5.1.2019 v 14.30 hod.

Atom - Smajlíci Evčata 77/65 3/0

3

5.1.2019 v 16.00 hod.

Duha - Lelky TJ Řečkovice 88/96 1/3

5.1.2019 v 17.15 hod.

TJ Řečkovice - Duha Lelky 96/91 3/1

5.1.2019 v 18.30 hod.

Lelky - TJ Řečkovice Duha 75/49 3/0
         

4

19.1.2019 v 8.00 hod.

Smajlíci - Lelky XL TJ Řečkovice 99/66 3/1

19.1.2019 v 9.15 hod.

TJ Řečkovice  - Lelky XL Smajlíci 105/92 3/2

19.1.2019 v 10.30 hod.

Smajlíci - TJ Řečkovice Lelky XL 108/100 3/2

5

19.1.2019 v 12.00 hod.

Nohama nazemi - Lelky Evčata 64/76 0/3

19.1.2019 v 13.15 hod.

Evčata - Lelky Nohama nazemi 76/61 3/0

19.1.2019 v 14.30 hod.

Nohama nazemi - Evčata Lelky 81/95 1/3

6

19.1.2019 v 16.00 hod.

Duha - Atom Adamov 80/99 1/3

19.1.2019 v 17.15 hod.

Adamov - Duha Atom 104/96 3/2

19.1.2019 v 18.30 hod.

Atom -Adamov Duha 75/54 3/0
         

7

23.2.2019 v 8.00 hod.

Nohama nazemi - Atom TJ Řečkovice    

23.2.2019 v 9.15 hod.

TJ Řečkovice  -Nohama nazemi Atom    

23.2.2019 v 10.30 hod.

Atom - TJ Řečkovice Nohama nazemi    

8

23.2.2019 v 12.00 hod.

Duha - Lelky XL Evčata    

23.2.2019 v 13.15 hod.

Evčata  - Duha Lelky XL    

23.2.2019 v 14.30 hod.

Evčata - Lelky XL Duha    
9

23.2.2019 v 16.00 hod.

Smajlíci - Lelky Adamov    

23.2.2019 v 17.15 hod.

Adamov - Smajlíci Lelky    

23.2.2019 v 18.30 hod.

Lelky - Adamov Smajlíci    
         

10

23.3.2019 v 8.00 hod.

Evčata - TJ Řečkovice Adamov    

23.3.2019 v 9.15 hod.

Adamov - Evčata TJ Řečkovice    

23.3.2019 v 10.30 hod.

 TJ Řečkovice - Adamov Evčata    
11

23.3.2019 v 12.00 hod.

Nohama nazemi - Duha Smajlíci    

23.3.2019 v 13.15 hod.

Smajlíci  - Duha Nohama nazemi    

23.3.2019 v 14.30 hod.

Nohama nazemi - Smajlíci Duha    
12

23.3.2019 v 16.00 hod.

Lelky XL - Atom Lelky    

23.3.2019 v 17.15 hod.

Lelky - Lelky XL Atom    

23.3.2019 v 18.30 hod.

Atom  - Lelky Lelky XL    
         

Hraje každý s každým, na tři vyhrané sety  do 25 (strop 30) taibrejk do 15 (strop 15).  
NT - náhradní termín

FINÁLOVÁ SKUPINA
 13.4. 2019 v 12.45 hod., hra 13 hod.

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

           

2.

           

3.

           

4.

           

Zápasy      :    2  :  3   ,   1  :  4    ,   4  :  2   ,  3  :  1   ,   3  :  4   ,   1  :  2        

Rozhodčí  :        1              2               3             4             2             3

Přehled zápasů
Hraje každý s každým, na tři vyhrané sety od 5 do 25 (strop 27) taibrejk do 15 (strop 17).  
Body, zápasy, sety,  míče, vzájemný zápas.

Ve finále za výhru 2 body, prohra 0 bodů.

 

Po odehrání finále bude večer slavnostní vyhodnocení.  Hudba, zábava, tanec.

Dejte vědět kdo a v jakém počtu se dostaví. Dík