Průběžné pořadí

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy
v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Lelky          

2.

Atom          

3.

Evčata          

4.

DUHA          

5.

Sokol Řečkovice          

6.

SMAJLÍCI :-)

         

7.

Volejbal Adamov          

8.

Skorgazmus          

9.

Dynamo Žilina          
             


vítězství v zápase o 2 sety ( 3:0, 3:1 )  =  3 body ; vítězství o 1 set ( 3:2 ) = 2 body
  za dva vyhrané sety ve hře = 1 bod
   nedostaví-li se tým na zápas bez udání vážných důvodů nebo tým neodehraje

   zápas = 0 bodů ( kontumačně 0:3 , 0:75 )
   pozn.:V tabulce pořadí rozhodují: celkový počet bodů, zápasy, sety, míče, vzájemný zápas.

Výsledky a rozpis jednotlivých zápasů LVL2018

Zápasy začínají vždy v 8.00 hod. dále dle rozpisu. Družstvo bude na místě  minimálně o 10 min. dříve, aby se stačilo rozcvičit.

 

 

Datum

družstva

Rozhodčí

míče

sety

1

6.1.2018 v 8.00 hod.

Duha - Smajlíci :-)      

6.1.2018 v 9.15 hod.

Atom - Duha      

6.1.2018 v 10.30 hod.

Smajlíci :-) - Atom      

2

6.1.2018 v 12.00 hod.

Lelky - Adamov      

6.1.2018 v 13.15 hod.

Adamov - TJ Řečky      

6.1.2018 v 14.30 hod.

Lelky - TJ Řečky      

3

6.1.2018 v 16.00 hod.

Evčata - Dynamo Žilina      

6.1.2018 v 17.15 hod.

Skorgazmus - Evčata      

6.1.2018 v 18.30 hod.

Skorgazmus- Dynamo Žilina      
         

4

20.1.2018 v 8.00 hod.

Adamov - Dynamo Žilina      

20.1.2018 v 9.15 hod.

Atom  - Dynamo Žilina      

20.1.2018 v 10.30 hod.

Adamov - Atom      

5

20.1.2018 v 12.00 hod.

Evčata - Smajlíci :-)      

20.1.2018 v 13.15 hod.

Řečkovice - Smajlíci :-)      

20.1.2018 v 14.30 hod.

Evčata - Řečkovice      

6

20.1.2018 v 16.00 hod.

Duha - Lelky      

20.1.2018 v 17.15 hod.

Skorgazmus - Duha      

20.1.2018 v 18.30 hod.

Lelky - Skorgazmus      
         

7

24.2.2018 v 8.00 hod.

Duha - Dynamo Žilina      

24.2.2018 v 9.15 hod.

Řečkovice  - Duha      

24.2.2018 v 10.30 hod.

Řečkovice  - Dynamo Žilina      

8

24.2.2018 v 12.00 hod.

Evčata - Lelky      

24.2.2018 v 13.15 hod.

Atom  - Evčata      

24.2.2018 v 14.30 hod.

Lelky - Atom      
9

24.2.2018 v 16.00 hod.

Adamov - Smajlíci :-)      

24.2.2018 v 17.15 hod.

Skorgazmus - Adamov      

24.2.2018 v 18.30 hod.

Smajlíci :-) - Skorgazmus      
         

10

7.4.2018 v 8.00 hod.

Řečkovice - Atom      

7.4.2018 v 9.15 hod.

Skorgazmus - Řečkovice      

7.4.2018 v 10.30 hod.

 Atom - Skorgazmus      
11

7.4.2018 v 12.00 hod.

Evčata - Duha      

7.4.2018 v 13.15 hod.

Adamov  - Duha      

7.4.2018 v 14.30 hod.

Evčata - Adamov      
12

7.4.2018 v 16.00 hod.

Dynamo Žilina- Lelky      

7.4.2018 v 17.15 hod.

Smajlíci :-) - Dynamo Žilina      

7.4.2018 v 18.30 hod.

Lelky  - Smajlíci :-)      
         

Hraje každý s každým, na tři vyhrané sety  do 25 (strop 30) taibrejk do 15.  
NT - náhradní termín

FINÁLOVÁ SKUPINA
 14.4. 2018 v 12.45 hod., hra 13 hod.

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

           

2.

           

3.

           

4.

           

Zápasy      :    2  :  3   ,   1  :  4    ,   4  :  2   ,  3  :  1   ,   3  :  4   ,   1  :  2        

Rozhodčí  :        1              2               3             4             2             3

Přehled zápasů
Hraje každý s každým, na tři vyhrané sety od 5 do 25 (strop 27) taibrejk do 15 (strop 17).  
Body, zápasy, sety,  míče, vzájemný zápas.

Ve finále za výhru 2 body, prohra 0 bodů.

 

Po odehrání finále bude večer slavnostní vyhodnocení.  Hudba, zábava, tanec.

Dejte vědět kdo a v jakém počtu se dostaví. Dík