Seznam družstev  16. ročníku LVL (2018):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

variabilní symbol

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

20180101

2.

Volejbal Adamov Schimanski 602 669 316 charvec@email.cz 20180102

3.

SMAJLÍCI :-) Břetislav Muselík   606 684 088  mmuselikova@seznam.cz 20180103

4.

Atom Blanka Ráčková 736 613 960 rackovi@volny.cz 20180104

5.

Evčata Eva Nedomová 605 425 388 zloca.eva@seznam.cz 20180105

6.

Vranov Ida Helánová 608 548 683 ihelanova@seznam.cz 20180106
7.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz

20180107

8.

Meteor

Michal Klimeš

605 239 488

michal.klimes@geen.eu 20180108
9.         20180109

 

Seznam družstev  15. ročníku LVL (2017):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

variabilní symbol

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604826122

zl.e@seznam.cz

20170101

2.

Volejbal Adamov Schimanski 602669316 charvec@email.cz 20170102

3.

Sokol Řečkovice

Jarda Janovský

777332470

jaroslav.janovsky@egubrno.cz 

20170103

4.

SMAJLÍCI :-) Břetislav Muselík   606684088  mmuselikova@seznam.cz 20170104

5.

Ivanovice Tomáš Losos

778528690

tomas.losos@centrum.cz 20170105

6.

Atom Blanka Ráčková 736613960 rackovi@volny.cz 20170106
7.

DUHA

Jiří Jelen

736507775

jelen@polymer.cz

20170107

8.

Evčata Eva Nedomová 605425388 zloca.eva@seznam.cz 20170108
9. Vranov Ida Helánová 608548683 ihelanova@seznam.cz 20170109

 

     Význam barvy textu u variabilního symbolu:  
                NEZAPLACENÁ ZÁLOHA
      ZAPLACENÁ ZÁLOHA     ZAPLACENÉ CELÉ STARTOVNÉ

 

 

 

Seznam družstev  14. ročníku LVL (2016):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

variabilní symbol

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604826122

zl.e@seznam.cz

20160101

2.

Volejbal Adamov Schimanski 602669316 charvec@email.cz 20160102

3.

Sokol Řečkovice

Jarda Janovský

777332470

jaroslav.janovsky@egubrno.cz 

20160103

4.

SMAJLÍCI :-) Břetislav Muselík   606684088  mmuselikova@seznam.cz 20160104

5.

Skorgazmus Tomáš Losos

778528690

tomas.losos@centrum.cz 20160105

6.

Atom Tomáš Budínský 724810750 budinskyt@volny.cz 20160106
7.

DUHA

Jiří Jelen

736507775

jelen@polymer.cz

20160107

8.

Evčata Eva Nedomová 605425388 zloca.eva@seznam.cz 20160108
9. Lelky 2       20160109

     Význam barvy textu u variabilního symbolu:  
                NEZAPLACENÁ ZÁLOHA
      ZAPLACENÁ ZÁLOHA     ZAPLACENÉ CELÉ STARTOVNÉ

 

 

Seznam družstev  13. ročníku LVL (2015):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

variabilní symbol

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604826122

zl.e@seznam.cz

20150101

2.

Volejbal Adamov Schimanski 602669316 charvec@email.cz 20150102

3.

Ivanovice Tomáš Losos

778528690

tomas.losos@centrum.cz 20150103

4.

Atom Tomáš Budínský 724810750 budinskyt@volny.cz 20150104

5.

SMAJLÍCI :-) Břetislav Muselík   606684088  mmuselikova@seznam.cz 20150105

6.

Meteor

Michal Klimeš

602247610

mikl@hempel.com

20150106
7.

Sokol Řečkovice

Jarda Janovský

777332470

jaroslav.janovsky@egubrno.cz 

20150107

8.

Evčata Eva Nedomová 605425388 zloca.eva@seznam.cz 20150108
9.

DUHA

Jiří Jelen

736507775

jelen@polymer.cz

20150109

 

Seznam družstev  12. ročníku LVL (2014):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

variabilní symbol

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604826122

zl.e@seznam.cz

20140101

2.

Volejbal Adamov Schimanski 602669316 charvec@email.cz 20140102

3.

Atom Tomáš Budínský 724810750 budinskyt@volny.cz 20140103

4.

SMAJLÍCI :-) Břetislav Muselík   606684088  mmuselikova@seznam.cz 20140104

5.

DUHA

Jiří Jelen

736507775

jelen@polymer.cz

20140105

6.

Ivanovice Tomáš Losos

734 641 315

tomas.losos@centrum.cz 20140106
7.

Sokol Řečkovice

Jarda Janovský

777332470

jaroslav.janovsky@egubrno.cz 

20140107

8.

Evčata Eva Nedomová 605425388 zloca.eva@seznam.cz 20140108

9.

Meteor

Katka Klimešová

603806977

klimesova@tradix.cz

20140109

 

Seznam družstev  11. ročníku LVL (2013):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

variabilní symbol

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604826122

zl.e@seznam.cz

20130101

2.

4+2 Petr Novák 737257140   20130102

3.

Atom Blanka Ráčková 736613960 rackovi@volny.cz 20130103

4.

SMAJLÍCI :-) Břetislav Muselík   606684088  mmuselikova@seznam.cz 20130104

5.

DUHA

Jiří Jelen

736507775

jelen@polymer.cz

20130105

6.

Rarášci Ondřej Papež     777115697 papez.ondra@seznam.cz 20130106
7.

Sokol Řečkovice

Jarda Janovský

777332470

jaroslav.janovsky@egubrno.cz 

20130107

8.

Evčata Eva Nedomová 605425388 zloca.eva@seznam.cz 20130108

9.

Meteor

Katka Klimešová

603806977

klimesova@tradix.cz

20130109

 

Seznam družstev  10. ročníku LVL (2012):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

variabilní symbol

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

20120101

2.

Atom Blanka Ráčková 736 613 960 rackovi@volny.cz 20120103

3.

XXL team Adamov

Martin Hasoň 

603 207 334

burgess@seznam.cz

20120104

4.

SMAJLÍCI :-) Břetislav Muselík   606 684 088  mmuselikova@seznam.cz 20120105

5.

Lamy  Ondřej Papež     777 115 697 papez.ondra@seznam.cz 20120106

6.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz

20120107
7.

Sokol Řečkovice

Jarda Janovský

777 332 470

jaroslav.janovsky@egubrno.cz 

20120108

8.

ŠIT Purkyňova

Petr Adamec

724 118 288

petr.adamec@sspbrno.cz

20120109

9.

KÁČATA

Katka Klimešová

603 806 977

klimesova@stavmat.cz

20120110
10.  Dvanáctí Lucie Bočková  732 867 862  bockova9@seznam.cz 20120111
11. Sokol Židenice Miroslav Sýkora 776 642 147   zfpa.sykora@seznam.cz 20120112

 

Seznam družstev  9. ročníku LVL (2011):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

2.

Lamy  Ondřej Papež     777 115 697 papez.ondra@seznam.cz

3.

Lavina Karel Janák 777 023 867 volejbal.lavina@gmail.com

4.

Atom Blanka Ráčková 736 613 960 rackovi@volny.cz

5.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz

6.

Sokol Řečkovice

Jirka Neuschl

602 272 043

jneuschl@csad-ho.cz

7.

KÁČATA

Katka Klimešová

603 806 977

klimesova@stavmat.cz

8.

ŠIT Purkyňova

Petr Adamec

 

petr.adamec@isspbrno.cz

9.

Zelenáči Radomír Gryc 777 893 905 gryc.r@seznam.cz
10. Útěchováci Ida Helánová 608 54 86 83 ihelanova@seznam.cz

 

Seznam družstev  8. ročníku LVL (2010):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

2.

Krakeni Taufar Lukáš   grooven@seznam.cz

3.

Lamy  Ondřej Papež     777 115 697 papez.ondra@seznam.cz

4.

Atom Tomáš Budinský 724 810 750 budinskyt@volny.cz

5.

KAMÍNKY

Zdeněk Měcháček

602 956 144, 547 381 060

machacekzdenko@seznam.cz

6.

XXL team Adamov

Martin Hasoň 

603 207 334

burgess@seznam.cz

7.

ŠIT Purkyňova

Petr Adamec

 

petr.adamec@isspbrno.cz

8.

Sokol Řečkovice

Jirka Neuschl

602 272 043

jneuschl@csad-ho.cz

9.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz

10. Prd a Kak Radomír Gryc 777 893 905 gryc.r@seznam.cz

 

Seznam družstev  7. ročníku LVL (2009):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

2.

VRANCL

Pavel Mašek

603 916 470

pavel.sorty@post.cz

3.

Sokol Řečkovice

Jirka Neuschl

602 272 043

jneuschl@csad-ho.cz

4.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz

5.

Prd a Kak      

6.

ŠIT Purkyňova

Petr Adamec

 

petr.adamec@isspbrno.cz

7.

XXL team Adamov

Martin Hasoň 

603 207 334

burgess@seznam.cz

 

Seznam družstev  6. ročníku LVL (2008):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

1.

AB TEAM Alena Unčíková 607 642 396 Alenasnoblova@seznam.cz

2.

ART team Adamov

Martin Hasoň 

603 207 334

burgess@seznam.cz

3.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz

4.

Sokol Řečkovice

Jirka Neuschl

602 272 043

jneuschl@csad-ho.cz

5.

VRANCL

Pavel Mašek

603 916 470

pavel.sorty@post.cz

6.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

 

Seznam družstev  5. ročníku LVL (2007):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

2.

VRANCL

Pavel Mašek

603 916 470

pavel.sorty@post.cz

3.

Sokol Řečkovice

Jirka Neuschl

602 272 043

jneuschl@csad-ho.cz

4.

 ŠIT Purkyňova

Petr Adamec

 

petr.adamec@isspbrno.cz

5.

MONTEK team

Michal Šenk

731 474 826

snek.m@seznam.cz

6.

ART team Adamov

Martin Hasoň 

604342643

burgess@seznam.cz

7.

KAMÍNKY

Zdeněk Měcháček

602 956 144, 547 381 060

machacekzdenko@seznam.cz

8.

Bobři

Tomáš Budinský

543 524 452, 724 027 871

bt@helios.eu

9.

KÁČATA

Katka Klimešová

603 806 977

klimesova@stavmat.cz

10.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz

 

Seznam družstev  4. ročníku LVL (2006):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

2.

MONTEK team

Michal Šenk

605 201 230

snek.m@seznam.cz

3.

KAMÍNKY

Zdeněk Měcháček

602 956 144, 547 381 060

machacekzdenko@seznam.cz

4.

VRANCL

Pavel Mašek

603 916 470

pavel.sorty@post.cz

5.

Káčata

Katka Klimešová

603 806 977

radkoklimes@volny.cz

6.

VK Adamov

Martin Hasoň 

603 207 334

burgess@seznam.cz

7.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz

8.

Řečkovice

Jirka Neuschl

602 272 043

jneuschl@csad-ho.cz

9.

ISŠ Purkyňova

Martina Lorková

728 759 847

martina.lorkova@isspbrno.cz

 

 Seznam družstev  3. ročníku LVL (2005):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

2.

TEVOX

Tereza Siglová

736 642 449

tsiglova@med.muni.cz

3.

KAMÍNKY

Zdeněk Měcháček

602 956 144

machacekzdenko@seznam.cz

4.

VK Adamov

Martin Hasoň 

603 207 334

burgess@seznam.cz

5.

KÁČATA

Katka Klimešová

603 806 977

radkoklimes@volny.cz

6.

MONTEK team

Michal Šenk

605 201 230

snek.m@seznam.cz

7.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz

8.

ISŠ Purkyňova

Martina Lorková

728 759 847

martina.lorkova@isspbrno.cz

9.

Řečkovice

Jirka Neuschl

602 272 043

jneuschl@csad-ho.cz

 

            Seznam družstev 2. ročníku LVL (2004):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

2.

DIS NERVIS

Michal Šenk

605 201 230

snek.m@seznam.cz

3.

ISŠ Purkyňova

Martina Lorková

728 759 847

martina.lorkova@isspbrno.cz

4.

KAMÍNKY

Zdeněk Měcháček

602 956 144

machacekzdenko@seznam.cz

5.

KÁČATA

Katka Klimešová

603 806 977

radkoklimes@volny.cz

6.

DUHA

Jiří Jelen

736 507 775

jelen@polymer.cz

7.

Řečkovice

Jirka Neuschl

723 563 318, 602 272 043

jneuschl@csad-ho.cz

8.

VK Adamov

Tereza Siglová

736 642 449

tsiglova@med.muni.cz

9.

Stará psiska

Radko Klimeš

602 519 905

radkoklimes@volny.cz

 

            Seznam družstev  1. ročníku LVL (2003):

č.

jméno družstva

kontaktní osoba

telefon

e-mail

1.

Lelky

Zbyněk Lecián

604 826 122

zl.e@seznam.cz

2.

WC Error team

Michal Šenk

605 201 230

snek.m@seznam.cz

3.

ISŠ Purkyňova

Martina Lorková

728 759 847

martina.lorkova@isspbrno.cz

4.

Stouni VV Brno

 

 

 

5.

Laspon

 

 

 

6.

Brno VB team