ROK 2017

Základní skupina

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy
v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Atom 8/8 8/0 24/3 656/412 23

2.

Lelky 8/8 6/2 21/8 666/592 19

3.

Evčata 8/8 5/3 16/12 597/579 14

4.

DUHA 8/8 4/4 14/16 630/647 12

5.

Sokol Řečkovice 8/8 4/4 14/14 601/546 11

6.

SMAJLÍCI :-)

8/8 3/5 12/20 611/560 10

7.

Volejbal Adamov 8/8 3/5 10/14 407/356 8

8.

Skorgazmus 8/8 2/6 7/16 290/583 6

9.

Dynamo Žilina 8/8 1/7 6/22 474/663 4
             


 

Výsledky a rozpis jednotlivých zápasů LVL2017 

 

Datum

družstva

Rozhodčí

míče

sety

1

7.1.2017 v 8.00 hod.

Duha - Smajlíci :-) Atom 97/88 3/1

7.1.2017 v 9.15 hod.

Atom - Duha Smajlíci :-) 105/85 3/2

7.1.2017 v 10.30 hod.

Smajlíci :-) - Atom Duha 68/77 0/3

2

7.1.2017 v 12.00 hod.

Lelky - Adamov Řečkovice 75/46 3/0

7.1.2017 v 13.15 hod.

Adamov - TJ Řečky Lelky 57/55 0/3

7.1.2017 v 14.30 hod.

Lelky - TJ Řečky Adamov 96/104 2/3

3

7.1.2017 v 16.00 hod.

Evčata - Dynamo Žilina Skorgazmus 75/46 3/0

7.1.2017 v 17.15 hod.

Skorgazmus - Evčata Dynamo Žilina 82/96 1/3

7.1.2017 v 18.30 hod.

Skorgazmus- Dynamo Žilina Evčata 75/39 3/0
         

4

21.1.2017 v 8.00 hod.

Adamov - Dynamo Žilina Atom 96/56 3/1

21.1.2017 v 9.15 hod.

Atom  - Dynamo Žilina Adamov 75/28 3/0

21.1.2017 v 10.30 hod.

Adamov - Atom Dynamo Žilina 58/75 0/3

5

21.1.2017 v 12.00 hod.

Evčata - Smajlíci :-) Řečkovice 75/53 3/0

21.1.2017 v 13.15 hod.

Řečkovice - Smajlíci :-) Evčata 80/100 1/3

21.1.2017 v 14.30 hod.

Evčata - Řečkovice Smajlíci :-) 75/43 3/0

6

21.1.2017 v 16.00 hod.

Duha - Lelky Skorgazmus 63/75 0/3

21.1.2017 v 17.15 hod.

Skorgazmus - Duha Lelky 81/66 3/0

21.1.2017 v 18.30 hod.

Lelky - Skorgazmus Duha 75/62 3/0
         

7

4.3.2017 v 8.00 hod.

Duha - Dynamo Žilina Řečkovice 100/102 3/2

4.3.2017 v 9.15 hod.

Řečkovice  - Duha Dynamo Žilina 75/49 3/0

4.3.2017 v 10.30 hod.

Řečkovice  - Dynamo Žilina Duha 92/94 1/3

8

4.3.2017 v 12.00 hod.

Evčata - Lelky Atom 83/98 1/3

4.3.2017 v 13.15 hod.

Atom  - Evčata Lelky 75/37 3/0

4.3.2017 v 14.30 hod.

Lelky - Atom Evčata 78/98 1/3
9

4.3.2017 v 16.00 hod.

Adamov - Smajlíci :-) Skorgazmus 75/75 1/1

4.3.2017 v 17.15 hod.

Skorgazmus - Adamov Smajlíci :-) 0/75 0/3

4.3.2017 v 18.30 hod.

Smajlíci :-) - Skorgazmus Adamov 75/0 3/0
         

10

1.4.2017 v 8.00 hod.

Řečkovice - Atom Skorgazmus 57/75 0/3

1.4.2017 v 9.15 hod.

Skorgazmus - Řečkovice Atom 0/75 0/3

1.4.2017 v 10.30 hod.

 Atom - Skorgazmus Řečkovice 75/0 3/0
11

1.4.2017 v 12.00 hod.

Evčata - Duha Adamov 44/75 0/3

1.4.2017 v 13.15 hod.

Adamov  - Duha Evčata 77/95 1/3

1.4.2017 v 14.30 hod.

Evčata - Adamov Duha 112/107 3/2
12

1.4.2017 v 16.00 hod.

Dynamo Žilina- Lelky Smajlíci :-) 57/75 0/3

1.4.2017 v 17.15 hod.

Smajlíci :-) - Dynamo Žilina Lelky 76/62 3/0

1.4.2017 v 18.30 hod.

Lelky  - Smajlíci :-) Dynamo Žilina 94/79 3/1
         

FINÁLOVÁ SKUPINA
 8.4. 2017 v 12.45 hod., hra 13 hod.

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Atom 3/3 3/0 9/2 257/215 6

2.

Lelky 3/3 2/1 8/6 315/300 4

3.

Sokol Řečkovice 3/3 1/2 4/7 229/267 2

4.

DUHA 3/3 0/3 3/9 253/272 0

 

 

ROK 2016
Základní skupina

pořadí

,

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy
v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Lelky 8 8/0 24/5 691/568 22

2.

Atom 8 6/2 19/8 637/530 18

3.

Evčata

8 5/3 16/11 590/543 15

4.

DUHA 8 5/3 18/12 626/591 14

5.

Skorgazmus 8 4/4 15/14 634/596 12

6.

SMAJLÍCI :-)

8 4/4 12/14 557/575 12

7.

Sokol Řečkovice 8 3/5 13/17 651/660 10

8.

Volejbal Adamov 8 2/6 7/20 512/575 5

9.

Lelky 2 8 0/8 1/24 444/628 0
             

 
Výsledky a rozpis jednotlivých zápasů LVL2016 

 

Datum

družstva

Rozhodčí

míče

sety

1

9.1.2016 v 8.00 hod.

Lelky - Adamov Řečkovice 75/51 3/0

9.1.2016 v 9.15 hod.

Adamov - TJ Řečky Lelky 103/99 3/2

9.1.2016 v 10.30 hod.

Lelky - TJ Řečky Adamov 75/54 3/0

2

9.1.2016 v 12.00 hod.

Duha - Smajlíci :-) Atom 75/48 3/0

9.1.2016 v 13.15 hod.

Atom - Duha Smajlíci :-) 101/80 3/1

9.1.2016 v 14.30 hod.

Smajlíci :-) - Atom Duha 60/77 0/3

3

9.1.2016 v 16.00 hod.

Evčata - Lelky 2 Skorgazmus 75/40 3/0

9.1.2016 v 17.15 hod.

Skorgazmus - Evčata Lelky 2 69/78 0/3

9.1.2016 v 18.30 hod.

Skorgazmus- Lelky 2 Evčata 75/36 3/0
         

4

30.1.2016 v 8.00 hod.

Adamov - Lelky 2 Atom 76/70 3/0

30.1.2016 v 9.15 hod.

Atom  - Lelky 2 Adamov 75/50 3/0

30.1.2016 v 10.30 hod.

Adamov - Atom Lelky 2 73/96 1/3

5

30.1.2016 v 12.00 hod.

Evčata - Smajlíci :-) Řečkovice 76/98 1/3

30.1.2016 v 13.15 hod.

Řečkovice - Smajlíci :-) Evčata 81/98 1/3

30.1.2016 v 14.30 hod.

Evčata - Řečkovice Smajlíci :-) 95/83 3/1

6

30.1.2016 v 16.00 hod.

Duha - Lelky Skorgazmus 99/104 2/3

30.1.2016 v 17.15 hod.

Skorgazmus - Duha Lelky 114/107 3/2

30.1.2016 v 18.30 hod.

Lelky - Skorgazmus Duha 114/103 3/2
         

7

20.2.2016 v 8.00 hod.

Duha - Lelky 2 Řečkovice 75/48 3/0

20.2.2016 v 9.15 hod.

Řečkovice  - Duha Lelky 2 62/75 0/3

20.2.2016 v 10.30 hod.

Řečkovice  - Lelky 2 Duha 102/86 3/1

8

20.2.2016 v 12.00 hod.

Evčata - Lelky Atom 51/75 0/3

20.2.2016 v 13.15 hod.

Atom  - Evčata Lelky 75/43 3/0

20.2.2016 v 14.30 hod.

Lelky - Atom Evčata 98/86 3/1
9

20.2.2016 v 16.00 hod.

Adamov - Smajlíci :-) Skorgazmus 61/75 0/3

20.2.2016 v 17.15 hod.

Skorgazmus - Adamov Smajlíci :-) 75/53 3/0

20.2.2016 v 18.30 hod.

Smajlíci :-) - Skorgazmus Adamov 38/75 0/3
         

10

2.4.2016 v 8.00 hod.

Řečkovice - Atom Skorgazmus 75/52 3/0

2.4.2016 v 9.15 hod.

Skorgazmus - Řečkovice Atom 76/95 1/3

2.4.2016 v 10.30 hod.

 Atom - Skorgazmus Řečkovice 75/48 3/0
11

2.4.2016 v 12.00 hod.

Evčata - Duha Adamov 94/60 3/1

2.4.2016 v 13.15 hod.

Adamov  - Duha Evčata 52/75 0/3

2.4.2016 v 14.30 hod.

Evčata - Adamov Duha 75/43 3/0
12

2.4.2016 v 16.00 hod.

Lelky 2 - Lelky Smajlíci :-) 59/75 0/3

2.4.2016 v 17.15 hod.

Smajlíci :-) - Lelky 2 Lelky 75/55 3/0

2.4.2016 v 18.30 hod.

Lelky  - Smajlíci :-) Lelky 2 75/65 3/0
         

FINÁLOVÁ SKUPINA
 9.4. 2016 v 12.00 hod.

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Lelky 3 3/0 9/6 320/303 6

2.

Evčata 3 2/1 8/6 299/307 4

3.

Atom 3 1/2 7/6 292/274 2

4.

Duha 3 0/3 4/9 250/277 0

Zápasy      :    2  :  3   ,   1  :  4    ,   4  :  2   ,  3  :  1   ,   3  :  4   ,   1  :  2        

Rozhodčí  :        1              2               3             4             2             3

 

   

ROK 2015

Základní skupina

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy
v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Atom 8 7/1 23/6 709/536 22

2.

SMAJLÍCI :-) 8 6/2 20/9 667/556 17

3.

Lelky

8 6/2 19/9 623/562 17

4.

DUHA

8 4/4 17/14 676/652 14

5.

Evčata 8 4/4 16/14 788/708 12

6.

Ivanovice 8 4/4 16/16 689/693 12

7.

Sokol Řečkovice

8 3/5 11/16 570/543 9

8.

Volejbal Adamov 8 2/6 8/20 527/594 5

9.

Meteor 8 0/8 0/24 256/600 0
             

 

 

Datum

družstva

Rozhodčí

míče

sety

1

10.1.2015 v 8.30 hod.

Lelky  -  Volejbal Adamov Ivanovice 75/41 3/0

10.1.2015 v 9.45 hod.

Volejbal Adamov  -  Ivanovice Lelky 92/102 1/3

10.1.2015 v 11.00 hod.

Lelky  -  Ivanovice  Adamov 104/97 3/2
10.1.2015 v 12.30 hod. SMAJLÍCI :-)  -  Meteor Ivanovice 75/40 3/0

2

10.1.2015 v 14.00 hod.

Ivanovice  -  Meteor Atom 75/40 3/0

10.1.2015 v 15.30 hod.

Atom  -  SMAJLÍCI :-) Meteor 92/78 3/1

10.1.2015 v 16.45 hod.

Atom  -  Meteor SMAJLÍCI :-) 75/41 3/0

3

17.1.2015 v 8.30 hod.

Volejbal Adamov  -  Atom DUHA 35/75 0/3

17.1.2015 v 9.45 hod.

Atom  -  DUHA  Adamov 96/84 3/1

17.1.2015 v 11.00 hod.

Volejbal Adamov  -  DUHA  Atom 50/75 0/3
         

4

17.1.2015 v 13.30 hod.

Ivanovice  -  SMAJLÍCI :-)  Řečkovice 74/100 1/3

17.1.2015 v 14.30 hod.

SMAJLÍCI :-)  -  Sokol Řečkovice Ivanovice 75/54 3/0

17.1.2015 v 15.45 hod.

Ivanovice  -  Sokol Řečkovice SMAJLÍCI :-) 57/75 0/3

5

24.1.2015 v 8.30 hod.

Atom  -  Sokol Řečkovice Lelky 92/75 3/1

24.1.2015 v 9.45 hod.

Sokol Řečkovice  -  Evčata Atom 60/75 0/3

24.1.2015 v 11.00 hod.

Lelky  -  Atom  Řečkovice 71/98 1/3

24.1.2015 v 12.30 hod.

Meteor  -  Evčata Lelky 37/75 0/3

6

24.1.2015 v 14.00 hod.

Lelky  -  Evčata Meteor 51/75 0/3

24.1.2015 v 15.45 hod.

Lelky  -  Meteor Evčata 75/58 3/0
         

7

31.1.2015 v 8.30 hod.

Ivanovice  -  Atom Evčata 103/99 3/2

31.1.2015 v 9.45 hod.

Atom  -  Evčata Ivanovice 103/92 3/1

31.1.2015 v 11.00 hod.

Ivanovice  -  Evčata Atom 96/83 3/1
         

8

31.1.2015 v 12.30 hod.

Meteor  -  DUHA Ivanovice 40/75 0/3

31.1.2015 v 14.00 hod.

Ivanovice  -  DUHA Meteor 85/100 1/3

 

       
9

14.2.2015 v 8.30 hod.

 Evčata  -  DUHA  Řečkovice 112/107 3/2

14.2.2015 v 9.45 hod.

DUHA  -  Sokol Řečkovice Evčata 91/89 3/1

14.2.2015 v 11.00 hod.

Evčata  -  SMAJLÍCI :-) DUHA 56/75 0/3
         

10

14.2.2015 v 12.30 hod.

 Volejbal Adamov  -  SMAJLÍCI :-)  Evčata 54/75 0/3

14.2.2015 v 14.00 hod.

 Evčata  -  Volejbal Adamov SMAJLÍCI :-) 104/102 2/3

 

       
11

21.3.2015 v 8.30 hod.

SMAJLÍCI :-)  -  DUHA Lelky 105/89 3/2

21.3.2015 v 9.45 hod.

 Lelky  -  DUHA SMAJLÍCI :-) 75/55 3/0

21.3.2015 v 11.00 hod.

Volejbal Adamov  -  Sokol Řečkovice DUHA 78/88 1/3
21.3.2015 v 12.30 hod.

Lelky  -  SMAJLÍCI :-)

Adamov 97/84 3/1
12

21.3.2015 v 14.00 hod.

Lelky  -  Sokol Řečkovice Meteor 75/54 3/0

21.3.2015 v 15.30 hod.

Volejbal Adamov  -  Meteor Řečkovice 75/0 3/0
21.3.2015 v 16.45 hod. Meteor  -  Sokol Řečkovice Adamov 0/75 0/3

FINÁLOVÁ SKUPINA
 11.4. 2015 v 10.00 hod.

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Atom 3 3/0 9/3 277/255 6

2.

DUHA

3 1/2 6/6 254/246 2

3.

Lelky

3 1/2 5/7 262/281 2

4.

SMAJLÍCI :-) 3 1/2 4/8 258/268 2

Zápasy      :     1  :  4    ,   2  :  3  ,    1  :  2   ,   4  :  3   ,   2  :  4    ,   3  :  1 

Rozhodčí  :        3               1               4              2              3              4

 

 

ROK 2014

Základní skupina

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy
v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Evčata

8/8 6/2 21/8 678/542 19

2.

Lelky

8/8 7/1 21/9 691/573 19

3.

DUHA 8/8 7/1 23/12 777/720 19

4.

Atom 8/8 6/2 20/11 729/667 17

5.

SMAJLÍCI :-) 8/8 4/4 16/14 674/618 14

6.

Sokol Řečkovice

8/8 3/5 12/20 658/718 7

7.

Ivanovice 8/8 2/6 13/21 728/770 6

8.

Volejbal Adamov 8/8 1/7 10/22 620/702 6

9.

Meteor 8/8 0/8 5/24 456/702 1

Výsledky a rozpis jednotlivých zápasů LVL2013 

 

Datum

družstva

Rozhodčí

míče

sety

1

11.1.2014 v 8.30 hod.

Lelky   -   Volejbal Adamov Atom 75:50 3:0

11.1.2014 v 9.45 hod.

Volejbal Adamov   -   Atom Lelky 53:75 0:3

11.1.2014 v 11.00 hod.

Lelky   -   Atom Adamov 98:75 3:1

11.1.2014 v 12.15 hod.

SMAJLÍCI :-)   -   Evčata Ivanovice 55:75 0:3

2

11.1.2014 v 13.30 hod.

Evčata   -   Ivanovice SMAJLÍCI 96:74 3:1

11.1.2014 v 14.45 hod.

SMAJLÍCI :-)   -   Ivanovice Evčata 92:73 3:1

 

       

3

18.1.2014 v 8.30 hod.

Řečkovice    -   DUHA Meteor 73:99 1:3

18.1.2014 v 9.45 hod.

DUHA   -   Meteor Řečkovice 75:49 3:0

18.1.2014 v 11.00 hod.

Řečkovice   -   Meteor DUHA 108:82 3:2

18.1.2014 v 12.15 hod.

SMAJLÍCI :-)   -   Řečkovice Lelky 95:73 3:1

4

18.1.2014 v 13.30 hod.

Lelky   -   SMAJLÍCI :-) Řečkovice 75:54 3:0

 

       
         

5

25.1.2014 v 8.30 hod.

DUHA   -   Evčata Adamov 103:103 3:2

25.1.2014 v 9.45 hod.

Volejbal Adamov   -   DUHA Evčata 101:103 2:3

25.1.2014 v 11.00 hod.

Volejbal Adamov   -   Evčata DUHA 67:92 1:3

25.1.2014 v 12.15 hod.

DUHA   -   Ivanovice A/A/L 98:84 3:1

6

25.1.2014 v 13.30 hod.

Atom   -   Meteor  Ivanovice   100:77 3:1

25.1.2014 v 14.45 hod.

Meteor   -    Ivanovice   Atom 84:100 1:3

25.1.2014 v 16.00 hod.

Atom   -    Ivanovice Meteor 99:92 3:1

7

1.2.2014 v 8.30 hod.

Lelky   -   Meteor Evčata 75:46 3:0

1.2.2014 v 9.45 hod.

Lelky   -   Evčata  Meteor 58:77 0:3

1.2.2014 v 11.00 hod.

Evčata   -   Meteor Lelky 75:24 3:0

1.2.2014 v 12.15 hod.

Lelky   -   Řečkovice Adamov 91:70 3:1

8

1.2.2014 v 13.30 hod.

Volejbal Adamov   -    Ivanovice Řečkovice 99:105 2:3

1.2.2014 v 14.45 hod.

Volejbal Adamov   -    Řečkovice Ivanovice 98:108 2:3

1.2.2014 v 16.00 hod.

 Ivanovice   -   Řečkovice Lelky 98:98 1:3
9

15.3.2014 v 8.30 hod.

Volejbal Adamov   -   SMAJLÍCI :-)  Meteor 58:77 0:3

15.3.2014 v 9.45 hod.

SMAJLÍCI :-)   -   Meteor Adamov 75:27 3:0

15.3.2014 v 11.00 hod.

Volejbal Adamov   -   Meteor SMAJLÍCI 94:67 3:1

15.3.2014 v 12.15 hod.

Atom   -   Evčata Řečkovice 94:84 3:1

10

15.3.2014 v 13.30 hod.

Evčata   -    Řečkovice Atom 76:67 3:0

15.3.2014 v 14.45 hod.

Atom   -    Řečkovice Evčata 79:61 3:0
         
11

29.3.2014 v 8.30 hod.

Atom   -   DUHA Lelky 85:85 1:3

29.3.2014 v 9.45 hod.

SMAJLÍCI :-)   -   DUHA Atom 109:115 2:3

29.3.2014 v 11.00 hod.

Atom - SMAJLÍCI :-)  DUHA 122:117 3:2

29.3.2014 v 12.15 hod.

Lelky   -   DUHA Ivanovice 115:99 3:2
12

29.3.2014 v 13.30 hod.

Lelky   -    Ivanovice SMAJLÍCI 104:102 3:2

 

       

 

       

NT - náhradní termín

FINÁLOVÁ SKUPINA
 12.4. 2014

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Lelky

3 3/0 9/3 281/240 6

2.

Atom 3 2/1 8/4 270/251 4

3.

DUHA 3 1/2 4/6 215/225 2

4.

Evčata

3 0/3 1/9 195/245 0

Zápasy      :      2  :  3   ,    1  :  4   ,    1  :  2   ,   4  :  3   ,   2  :  4    ,   3  :  1 

Rozhodčí  :          1               3              4              2              3              2

 

 

 

 

 

ROK 2013

Základní skupina

 

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy
v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Sokol Řečkovice

8/8 7/1 23/7 696/612 21

2.

Atom 8/8 6/2 21/11 714/626 17

3.

Evčata 8/8 6/2 21/10 750/681 17

4.

Lelky 8/8 5/3 19/10 665/589 17

5.

DUHA

8/8 5/3 17/15 675/700 13

6.

SMAJLÍCI :-) 8/8 4/4 16/16 716/658 12

7.

Rarášci 8/8 2/6 8/20 601/675 6

8.

4+2 8/8 1/7 9/22 656/696 5

9.

Meteor 8/8 0/8 3/24 450/665 0

Výsledky a rozpis jednotlivých zápasů LVL2013 

 

Datum

družstva

Rozhodčí

míče

sety

1

12.1.2013 v 8.30 hod.

Sokol Řečkovice - Meteor Atom 75:39 3:0

12.1.2013 v 9.45 hod.

Atom - Sokol Řečkovice Meteor 88:94 1:3

12.1.2013 v 11.00 hod.

Meteor - Atom Řečkovice 47:75 0:3

19.1.2013 v 12.15 hod.

4+2 - Sokol Řečkovice Atom/Lelky 60:75 0:3NT

2

19.1.2013 v 13.30 hod.

4+2 - SMAJLÍCI :-) DUHA 66:98 1:3NT

12.1.2013 v 14.45 hod.

SMAJLÍCI :-) - DUHA 4+2 89:94 1:3

19.1.2013 v 16.00 hod.

DUHA - 4+2 SMAJLÍCI :-) 96:100 3:2NT

3

19.1.2013 v 8.30 hod.

Evčata - Sokol Řečkovice Lelky 107:96 3:2

19.1.2013 v 9.45 hod.

Rarášci - Evčata Řečkovice 88:99 1:3

19.1.2013 v 11.00 hod.

Lelky - Rarášci Evčata 75:48 3:0

19.1.2013 v 12.15 hod.

Evčata - Lelky Rarášci 91:98 1:3

5

26.1.2013 v 8.30 hod.

4+2 - Meteor Rarášci 98:76 3:1

26.1.2013 v 9.45 hod.

Meteor - Rarášci 4+2 81:94 1:3

26.1.2013 v 11.00 hod.

Rarášci - 4+2 Meteor 96:88 3:1

26.1.2013 v 12.15 hod.

Sokol Řečkovice - Lelky DUHA 103:99 3:2

6

26.1.2013 v 13.30 hod.

DUHA - Sokol Řečkovice Lelky 52:75 0:3

26.1.2013 v 14.45 hod.

Lelky - DUHA Řečkovice 104:102 2:3

       

7

2.2.2013 v 8.30 hod.

Evčata - Meteor DUHA 75:39 3:0

2.2.2013 v 9.45 hod.

Meteor - DUHA Evčata 54:76 0:3

2.2.2013 v 11.00 hod.

DUHA - Evčata Meteor 90:103 1:3

2.2.2013 v 12.15 hod.

4+2 - Evčata Lelky 64:75 0:3

8

2.2.2013 v 13.30 hod.

Lelky - Atom 4+2 63:75 0:3

2.2.2013 v 14.45 hod.

Atom - 4+2 Lelky 104:96 3:2

2.2.2013 v 16.00 hod.

4+2 - Lelky Atom 61:76 0:3
9

23.2.2013 v 8.30 hod.

Sokol Řečkovice - SMAJLÍCI :-) Rarášci 94:89 3:1

23.2.2013 v 9.45 hod.

SMAJLÍCI :-) - Rarášci Řečkovice 75:57 3:0

23.2.2013 v 11.00 hod.

Rarášci - Sokol Řečkovice SMAJLÍCI :-) 78:84 0:3
         
11

2.3.2013 v 8.30 hod.

Meteor - Lelky SMAJLÍCI :-) 46:75 0:3NT

2.3.2013 v 9.45 hod.

SMAJLÍCI :-) - Meteor Lelky 97:68 3:1NT

2.3.2013 v 11.00 hod.

Lelky - SMAJLÍCI :-) Meteor 75:63 3:0

2.3.2013 v 12.15 hod.

Atom - Rarášci DUHA 75:60 3:0
12

2.3.2013 v 13.30 hod.

DUHA - Atom Rarášci 69:95 1:3

2.3.2013 v 14.45 hod.

Rarášci - DUHA Atom 80:95 1:3

 

       
13

16.3.2013 v 8.30 hod.

Evčata - SMAJLÍCI :-) Atom 97:111 2:3

16.3.2013 v 9.45 hod.

SMAJLÍCI :-) - Atom Evčata 94:107 2:3

16.3.2013 v 11.00 hod.

Atom - Evčata SMAJLÍCI :-) 95:103 2:3
         

NT - náhradní termín

FINÁLOVÁ SKUPINA
 13.4. 2013

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Atom 3 3:0 6:1 248:200 6

2.

Lelky 3 2:1 7:5 271:253 4

3.

Sokol Řečkovice

3 1:2 3:7 201:240 2

4.

Evčata 3 0:3 3:9 258:285 0

Zápasy      :      2  :  3   ,    1  :  4   ,    1  :  2   ,   4  :  3   ,   2  :  4    ,   3  :  1 

Rozhodčí  :          1               3              4              2              3              2

 

 

ROK 2012

Základní skupina

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy
v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Lelky

10 8/2 28/8 841/713 26

2.

SMAJLÍCI :-) 10 9/1 27/10 861/624 25

3.

DUHA

10 8/2 26/9 833/649 25

4.

Sokol Židenice 10 8/2 24/11 744/543 23

5.

Atom 10 7/3 23/9 772/664 21

6.

Sokol Řečkovice

10 5/5 17/17 821/671 14

7.

KÁČATA

10 4/6 18/18 782/727 13

8.

ŠIT Purkyňova

10 3/7 10/22 636/740 9

9.

Dvanáctí 10 2/8 6/24 439/600 6

10.

Lamy  10 1/9 5/27 496/782 3

11.

XXL team Adamov

10 0/10 1/27 384/876 0


  Výsledky a rozpis jednotlivých zápasů LVL2012 

 

Datum

družstva

Rozhodčí

míče

sety

1

7.1.2012 v 8.30 hod.

XXL team Adamov - Atom LELKY 60:75 0:3

7.1.2012 v 9.45 hod.

XXL team Adamov - LELKY Atom 83:101 1:3

7.1.2012 v 11.00 hod.

Atom - LELKY Adamov 63:75 0:3

7.1.2012 v 12.15 hod.

Lamy - XXL team Adamov LELKY 75:58 3:0

2

7.1.2012 v 13.30 hod.

SMAJLÍCI :-) - LELKY Lamy 105:89 3:2

7.1.2012 v 14.45 hod.

Lamy - SMAJLÍCI :-) Duha 77:98 1:3

7.1.2012 v 16.00 hod.

DUHA - Lamy SMAJLÍCI :-) 75:45 3:0

3

14.1.2012 v 8.30 hod.

ŠIT Purkyňova - Sokol Řečkovice KÁČATA 49:75 0:3

14.1.2012 v 9.45 hod.

KÁČATA -  Sokol Řečkovice ŠIT 94:109 2:3

14.1.2012 v 11.00 hod.

KÁČATA - ŠIT Purkyňova Řečkovice 75:54 3:0

14.1.2012 v 12.15 hod.

Dvanáctí -  Sokol Řečkovice   0:75 0:3

4

14.1.2012 v 13.30 hod.

Sokol Židenice - KÁČATA Řečkovice 92:76 3:1

14.1.2012 v 14.45 hod.

Sokol Židenice - Dvanáctí   75:0 3:0

       

5

21.1.2012 v 8.30 hod.

DUHA - Atom Adamov 105:97 3:1

21.1.2012 v 9.45 hod.

DUHA - XXL team Adamov Atom 75:48 3:0

21.1.2012 v 11.00 hod.

Lamy - Atom Duha 65:75 0:3

21.1.2012 v 12.15 hod.

DUHA - LELKY SMAJLÍCI :-) 64:75 0:3

6

21.1.2012 v 13.30 hod.

SMAJLÍCI :-) - Atom Lamy 57:75 0:3

21.1.2012 v 14.45 hod.

SMAJLÍCI :-) - XXL team Adamov LELKY 75:37 3:0

21.1.2012 v 16.00 hod.

Lamy - LELKY SMAJLÍCI :-) 41:75 0:3

7

náhradní termín

Sokol Židenice - ŠIT Purkyňova Lelky 90:87 3:1

již odehraný

Sokol Židenice -  Sokol Řečkovice ŠIT 75:50 3:0

28.1.2012 v 9.00 hod.

Dvanáctí - ŠIT Purkyňova LELKY 47:75 0:3

28.1.2012 v 10.15 hod.

ŠIT Purkyňova - Duha KÁČATA 65:75 0:3

8

28.1.2012 v 11.30 hod.

Dvanáctí - KÁČATA DUHA 51:75 0:3

28.1.2012 v 12.45 hod.

 Sokol Řečkovice -  DUHA Dvanáctí 76:95 1:3

28.1.2012 v 14.00 hod.

KÁČATA -  DUHA Řečkovice 82:97 1:3
9

18.2.2012 v 8.30 hod.

 Sokol Řečkovice - Lamy ŠIT 78:58 3:0

18.2.2012 v 9.45 hod.

ŠIT Purkyňova - Lamy Řečkovice 98:88 3:1

18.2.2012 v 11.00 hod.

 Sokol Řečkovice - LELKY Lamy 67:77 0:3

18.2.2012 v 12.15 hod.

KÁČATA - Lamy LELKY 75:47 3:0

10

18.2.2012 v 13.30 hod.

ŠIT Purkyňova - LELKY SMAJLÍCI :-) 42:75 0:3

18.2.2012 v 14.45 hod.

ŠIT Purkyňova - SMAJLÍCI :-) KÁČATA 41:75 0:3

18.2.2012 v 16.00 hod.

KÁČATA - LELKY SMAJLÍCI :-) 97:106 1:3
11

25.2.2012 v 8.30 hod.

Dvanáctí - DUHA LELKY 51:75 0:3

25.2.2012 v 9.45 hod.

Sokol Židenice - SMAJLÍCI :-) DUHA 0:75 0:3

25.2.2012 v 11.00 hod.

Sokol Židenice - DUHA SMAJLÍCI :-) 0:75 0:3

25.2.2012 v 12.15 hod.

DUHA - SMAJLÍCI :-) Dvanáctí 97:110 2:3
12

25.2.2012 v 13.30 hod.

Dvanáctí - SMAJLÍCI :-) LELKY 40:75 0:3

náhradní termín

Dvanáctí - Lamy   75:0 3:0

náhradní termín

Sokol Židenice - Lamy   75:0 3:0
13

3.3.2012 v 8.30 hod.

Sokol Řečkovice - Atom ŠIT 54:75 0:3

3.3.2012 v 9.45 hod.

ŠIT Purkyňova - XXL team Adamov Atom 75.45 3:0

3.3.2012 v 11.00 hod.

ŠIT Purkyňova - Atom Řečkovice 50:75 0:3

3.3.2012 v 12.15 hod.

Sokol Řečkovice - SMAJLÍCI :-) Adamov 87:95 1:3
14

3.3.2012 v 13.30 hod.

KÁČATA - Atom SMAJLÍCI :-) 52:75 0:3

3.3.2012 v 14.45 hod.

Sokol Řečkovice - XXL team Adamov KÁČATA 75:53 3:0

3.3.2012 v 16.00 hod.

KÁČATA - SMAJLÍCI :-) LELKY 81:96 1:3
15

17.3.2012 v 8.30 hod.

Sokol Židenice - Atom Dvanáctí 92:87 3:1

17.3.2012 v 9.45 hod.

Dvanáctí - XXL team Adamov Atom 75:0 3:0

17.3.2012 v 11.00 hod.

Dvanáctí - Atom LELKY 54:75 0:3

17.3.2012 v 12.15 hod.

Sokol Židenice - XXL team Adamov Dvanáctí 75:0 3:0
16

17.3.2012 v 13.30 hod.

Dvanáctí - LELKY Židenice 46:75 0:3

17.3.2012 v 14.45 hod.

Sokol Židenice - LELKY Dvanáctí 105:93 3:2

17.3.2012 v 16.00 hod.

KÁČATA - XXL team Adamov LELKY 75:0 3:0
           
           

 

FINÁLOVÁ SKUPINA
 14.4. 2012 v 11.00 hod.

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Sokol Židenice 3 3/0 9/3 277/233 6

2.

Lelky

3 2/1 7/4 258/247 4

3.

DUHA

3 1/2 5/6 236/246 2

4.

SMAJLÍCI :-) 3 0/3 1/9 206/251 0

Zápasy      :      2  :  3   ,    1  :  4   ,    1  :  2   ,   4  :  3   ,   2  :  4    ,   3  :  1 

Rozhodčí  :          1               3              4              2              3              2

Přehled finálových zápasů

 

 

ROK 2011

Základní skupina
 

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy
v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Zelenáči 9 9/0 27/4 755/536 26

2.

Atom 9 7/2 19/12 763/700 19

3.

DUHA

9 6/3 22/12 766/687 19

4.

KÁČATA

9 5/4 21/13 796/670 17

5.

Lavina 9 5/4 17/16 741/735 15

6.

Lelky

9 5/4 17/18 758/748 13

7.

Sokol Řečkovice

9 4/5 16/19 756/783 12

8.

ŠIT Purkyňova

9 3/6 16/22 774/815 10

9.

Lamy  9 1/8 8/24 604/1044 4

10.

Útěchováci 9 0/9 1/27 421/701 0

 

 

Datum

družstva

Rozhodčí

míče

sety

1

8.1.2011 v 8.30 hod.

Lelky - Lamy Lavina 75:49 3:0

8.1.2011 v 9.45 hod.

Lelky - Lavina Lamy 65:77 0:3

8.1.2011 v 11.00 hod.

Lamy - Lavina Lelky 75:98 1:3

8.1.2011 v 12.15 hod.

Lelky - Sokol Řečkovice Duha 110:108 2:3

2

8.1.2011 v 13.30 hod.

Atom - Duha Řečky 75:96 1:3

8.1.2011 v 14.45 hod.

Duha - Sokol Řečkovice Atom 75:61 3:0

8.1.2011 v 16.00 hod.

Atom - Řečkovice Lelky 94:84 3:1

3

15.1.2011 v 8.30 hod.

Káčata - ŠIT Purkyňova Zelenáči 75:39 3:0

15.1.2011 v 9.45 hod.

Káčata - Zelenáči ŠIT 77:98 1:3

15.1.2011 v 11.00 hod.

ŠIT Purkyňova - Zelenáči Káčata 97:111 2:3

15.1.2011 v 12.15 hod.

Duha - ŠIT Purkyňova Lelky 75:57 3:0

4

15.1.2011 v 13.30 hod.

Lelky - Útěchováci Duha 75:42 3:0

15.1.2011 v 14.45 hod.

Duha - Útěchováci Lelky 75:47 3:0

15.1.2011 v 16.00 hod.

Lelky - Duha Útěchováci 109:105 3:2

5

22.1.2011 v 8.30 hod.

Atom - Káčata Lamy 106:111 3:2

22.1.2011 v 9.45 hod.

Lamy - Atom Káčata 48:75 0:3

22.1.2011 v 11.00 hod.

Lamy - Káčata Atom 47:75 0:3

22.1.2011 v 12.15 hod.

Atom - ŠIT Purkyňova Lavina 111:107 3:2

6

22.1.2011 v 13.30 hod.

Lavina - Sokol Řečkovice ŠIT 92:89 3:1

22.1.2011 v 14.45 hod.

Sokol Řečkovice - ŠIT Purkyňova Lavina 96:101 2:3

22.1.2011 v 16.00 hod.

Lavina - ŠIT Purkyňova Řečky 102:95 3:1

7

29.1.2011 v 8.30 hod.

Atom - Útěchováci Lavina 75:37 3:0

29.1.2011 v 9.45 hod.

Lavina - Atom Duha 81:94 1:3

29.1.2011 v 11.00 hod.

Duha - Zelenáči Atom 76:96 1:3

29.1.2011 v 12.15 hod.

Lelky - Atom Zelenáči 61:75 0:3

8

29.1.2011 v 13.30 hod.

Atom - Zelenáči Lelky 58:75 0:3

29.1.2011 v 14.45 hod.

Lavina - Duha Atom 76:93 1:3

29.1.2011 v 16.00 hod.

Lelky - Zelenáči Duha 44:75 0:3
9

12.2.2011 v 8.30 hod.

Zelenáč - Útěchováci Řečky 75:46 3:0

12.2.2011 v 9.45 hod.

Sokol Řečkovice - Zelenáči Útěchováci 39:75 0:3

12.2.2011 v 11.00 hod.

Řečky - Útěchováci Zelenáči 75:54 3:0

.

       
10

19.2.2011 v 8.30 hod.

Lamy - Sokol Řečkovice Káčata 88:106 1:3

19.2.2011 v 9.45 hod.

Sokol Řečkovice - Káčata Lamy 98:94 3:1

19.2.2011 v 11.00 hod.

Lamy - Zelenáči Řečky 42:75 0:3

19.2.2011 v 12.15 hod.

Lavina - Káčata Zelenáči 68:82 0:3
11

19.2.2011 v 13.30 hod.

Lavina - Zelenáči Útěchováci 57:75 0:3

19.2.2011 v 14.45 hod.

Lamy - Útěchováci Lavina 75:44 3:0

19.2.2011 v 16.00 hod.

Lavina - Útěchováci Zelenáči 100:67 3:1
12

5.3.2011 v 8.30 hod.

ŠIT Purkyňova - Útěchováci Lamy 75:40 3:0

5.3.2011 v 9.45 hod.

Lamy - ŠIT Purkyňova Útěchováci 97:107 2:3

5.3.2011 v 11.00 hod.

Káčata - Útěchováci ŠIT 75:44 3:0

5.3.2011 v 12.15 hod.

Lamy - Duha ŠIT 83:89 1:3
13

5.3.2011 v 13.30 hod.

Lelky - ŠIT Purkyňova Káčata 108:93 3:2

5.3.2011 v 14.45 hod.

Duha - Káčata Lelky 79:93 1:3

5.3.2011 v 16.00 hod.

Lelky - Káčata Duha 111:114 3:2

 

FINÁLOVÁ SKUPINA
 9.4. 2011 v 13 hod.

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Zelenáči 3 3/0 9/1 247/196 6

2.

DUHA

3 1/2 5/6 238/239 2

3.

KÁČATA

3 1/2 5/8 277/282 2

4.

Atom 3 1/2 4/8 245/286 2

Zápasy      :      2  :  3   ,    1  :  4   ,    1  :  2   ,   4  :  3   ,   2  :  4    ,   3  :  1 

Rozhodčí  :          1               3              4              2              3              2

Přehled finálových zápasů

 

 

ROK 2010

Základní skupina
 

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy
v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Prd a Kak 9 8/1 24/7 768/613 24

2.

Atom 9 7/2 23/12 810/719 21

3.

ŠIT Purkyňova

9 7/2 23/11 781/597 19

4.

DUHA

9 6/3 18/14 710/663 16

5.

Sokol Řečkovice

9 5/4 20/17 768/746 15

6.

KAMÍNKY

9 4/5 19/19 772/817 13

7.

Lelky

9 4/5 15/17 711/713 11
8.

XXL team Adamov

9 2/7 13/22 605/775 9
9. Lamy  9 1/8 8/24 610/780 4
10. Krakeni 9 1/8 4/24 503/625 3

Výsledky a rozpis jednotlivých zápasů LVL2010 

1.kolo

 

Datum

družstva

Rozhodčí

míče

sety

1

9.1.2010 v 8.30 hod.

Lelky - Krakeni Lamy 75/47 3/0

9.1.2010 v 9.45 hod.

Lelky - Lamy Krakeni 75/58 3/0

9.1.2010 v 11.00 hod.

Krakeni - Lamy Lelky 60/76 0/3

9.1.2010 v 12.15 hod.

Lelky - XXL team Adamov Kamínky 111/99 3/2

2

9.1.2010 v 13.30 hod.

Atom - Kamínky XXL team 108/98 3/2

9.1.2010 v 14.45 hod.

Kamínky - XXL team Adamov Atom 93/97 3/2

9.1.2010 v 16.00 hod.

Atom - XXL team Adamov Lelky 75/53 3/0

3

16.1.2010 v 8.30 hod.

ŠIT Purkyňova - Sokol Řečkovice Duha 99/81 3/2

16.1.2010 v 9.45 hod.

ŠIT Purkyňova - Duha Řečkovice 75/58 3/0

16.1.2010 v 11.00 hod.

Sokol Řečkovice - Duha ŠIT 99/106 2/3

16.1.2010 v 12.15 hod.

Kamínky - Sokol Řečkovice Lelky 97/115 2/3

4

16.1.2010 v 13.30 hod.

Lelky - Prt a Kak Kamínky 81/74 3/0

16.1.2010 v 14.45 hod.

Lelky - Kamínky Prt a Kak 56/75 0/3

16.1.2010 v 16.00 hod.

Kamínky - Prt a Kak Lelky 71/96 1/3

5

23.1.2010 v 8.30 hod.

Atom - ŠIT Purkyňova Krakeni 92/84 3/1

23.1.2010 v 9.45 hod.

Krakeni - Atom ŠIT 61/99 1/3

23.1.2010 v 11.00 hod.

Krakeni - ŠIT Purkyňova Atom 45/75 0/3

23.1.2010 v 12.15 hod.

Atom - Sokol Řečkovice Lamy 102/86 3/1

6

23.1.2010 v 13.30 hod.

Lamy - XXL team Adamov Řečkovice 84/100 1/3

23.1.2010 v 14.45 hod.

Lamy - Sokol Řečkovice XXL team 40/75 0/3

23.1.2010 v 16.00 hod.

XXL team Adamov - SokolŘečkovice Lamy 96/101 2/3

7

30.1.2010 v 8.30 hod.

Lamy - Atom Kamínky 56/75 0/3

30.1.2010 v 9.45 hod.

Lamy - Kamínky Atom 97/113 2/3

30.1.2010 v 11.00 hod.

Kamínky - Duha Lamy 54/75 0/3

30.1.2010 v 12.15 hod.

Atom - Prd a Kak Duha 55/75 0/3

8

30.1.2010 v 13.30 hod.

Duha - Prd a Kak XXL team 53/75 0/3

30.1.2010 v 14.45 hod.

XXL team - Duha Prd a Kak 75/61 3/0

30.1.2010 v 16.00 hod.

XXL team - Prd a Kak Duha 85/100 1/3
9

6.2.2010 v 8.30 hod.

Lelky - Atom Duha 91/98 1/3

6.2.2010 v 9.45 hod.

Atom - Duha Lelky 106/115 2/3

6.2.2010 v 11.00 hod.

Lelky - Duha Atom 74/92 1/3
10

13.2.2010 v 8.30 hod.

Lelky - ŠIT Purkyňova Kamínky 63/77 0/3

13.2.2010 v 9.45 hod.

Kamínky - ŠÍT Purkyňova Lelky 96/114 2/3

13.2.2010 v 11.00 hod.

Lelky - Sokol Řečkovice ŠIT 85/93 1/3

13.2.2010 v 12.15 hod.

ŠIT Purkyňova - Prd a Kak Řečkovice 85/98 1/3
11

13.2.2010 v 13.30 hod.

Krakeni - Kamínky Řečkovice 59/75 0/3

13.2.2010 v 14.45 hod.

Krakeni - Sokol Řečkovice Prd a Kak 46/75 0/3

13.2.2010 v 16.00 hod.

Sokol Řečkovice - Prd a Kak Krakeni 43/75 0/3
12

20.2.2010 v 9.00 hod.

Krakeni - Duha ŠIT 45/75 0/3

20.2.2010 v 10.15 hod.

Lamy - ŠIT Purkyňka Krakeni 64/97 1/3

20.2.2010 v 11.30 hod.

Krakeni - Prd a Kak Lamy 65/75 0/3

20.2.2010 v 12.45 hod.

Lamy - Duha Prd a Kak 60/75 0/3
13

20.2.2010 v 14.00 hod.

Lamy - Prd a Kak Duha 75/100 1/3
  Krakeni - XXL team Adamov   K75/0 3/0
  XXL team Adamov - ŠIT Purkyňova   K0/75 0/3

FINÁLOVÁ SKUPINA
  10.4.2009 v 13 hod.

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Prd a Kak 3 3/0 6/1 163/116 6

2.

ŠIT Purkyňova

3 2/1 5/2 147/147 4

3.

DUHA

3 1/2 2/4 123/147 2

4.

Atom 3 0/3 0/6 130/153 0

Zápasy      :      2  :  3   ,    1  :  4   ,    1  :  2   ,   4  :  3   ,   2  :  4    ,   3  :  1 

Rozhodčí  :          1               3              4              2              3              2

Přehled finálových zápasů

 

 

ROK 2009

Základní skupina

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy
v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

DUHA

6/6

6/0

18/6

555/449

16

2.

Lelky

6/6

4/2

15/11

554/496

11

3.

Prd a Kak

6/6

3/3

14/10

495/456

11

4.

ŠIT Purkyňova

6/6

4/2

14/11

528/500

11

5.

Sokol Řečkovice

6/6

2/4

12/14

550/540

7

6.

XXL TEAM

6/6

1/5

10/17

511/587

5

7.

VRANCL

6/6

1/5

3/17

310/472

2

Výsledky a rozpis jednotlivých zápasů LVL2009 

1.kolo

 

Datum

družstva

Rozhodčí

míče

sety

1

10.1.2009 v 8.30 hod.

VRANCL - Sokol Řečkovice

Lelky

41/75

0:3

10.1.2009 v 9.45 hod.

Sokol Řečkovice - Lelky

VRANCL

84/88

1:3

10.1.2009 v 11.00 hod.

VRANCL - DUHA

 Řečkovice

45/75

0:3

10.1.2009 v 12.15 hod.

Lelky - Prd a Kak

DUHA

97/81

3:2

2

10.1.2009 v 13.30 hod.

DUHA - ŠIT Purkyňova

 XXL team

77/55

3:0

10.1.2009 v 14.45 hod.

Prd a Kak - XXL team Adamov

ŠIT

75/48

3:0

10.1.2009 v 16.00 hod.

ŠIT Purkyňova - XXL team Adamov

Prd a Kak

98/106

2:3

3

17.1.2009 v 8.30 hod.

XXL team Adamov - DUHA

Prd a Kak

73/99

1/3

17.1.2009 v 9.45 hod.

DUHA - Prd a Kak

XXL team

97/99

3:2

17.1.2009 v 11.00 hod.

XXL team Adamov - Sokol Řečkovice

DUHA

98/105

2:3

17.1.2009 v 12.15 hod.

Prd a Kak - VRANCL

Řečkovice

75/36

3:0

4

17.1.2009 v 13.30 hod.

Sokol Řečkovice - ŠIT Purkyňova

Lelky

107/105

2:3

17.1.2009 v 14.45 hod.

VRANCL - Lelky

ŠIT

50/75

0:3

17.1.2009 v 16.00 hod.

ŠIT Purkyňova - Lelky

VRANCL

100/100

3:2

5

31.1.2009 v 8.30 hod.

ŠIT Purkyňova - Prd a Kak

VRANCL

95/72

3:1

31.1.2009 v 9.45 hod.

ŠIT Purkyňova - VRANCL

Prd a Kak

75/38

3:0

31.1.2009 v 11.00 hod.

Prd a Kak - Sokol Řečkovice

ŠIT

93/86

3:1

31.1.2009 v 12.15 hod.

VRANCL - XXL team Adamov

Řečkovice

100/97

3:2

6

31.1.2009 v 13.30 hod.

Sokol Řečkovice - DUHA

Lelky

93/115

2:3

31.1.2009 v 14.45 hod.

XXL team Adamov - Lelky

DUHA

89/110

2:3

31.1.2009 v 16.00 hod.

DUHA - Lelky

XXL team

92/84

3:1

 

 

 

 

 

 

FINÁLOVÁ SKUPINA
  4.4.2009 v 13 hod.

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Prd a Kak

 3

 2/1

 5/2

 159/137

 7

2.

DUHA

3

3/0

6/3 

185/175 

 6

3.

ŠIT Purkyňova

 3

 1/2

 3/4

 158/155

 4

4.

Lelky

 3

0/3

 1/6

 131/166

 1

Zápasy      :      2  :  3   ,    1  :  4   ,    1  :  2   ,   4  :  3   ,   2  :  4    ,   3  :  1 

Rozhodčí  :          1               3              4              2              3              2

Přehled finálových zápasů

 

 

ROK 2008

Základní skupina

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy
v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Sokol Řečkovice

10/10 9/1 28/7 831/667 25

2.

AB TEAM 10/10 6/4 22/16 833/812 18

3.

Lelky

10/10 6/4 18/14 693/663 18

4.

Duha

10/10 5/5 21/18 869/816 18

5.

ART team Adamov

10/10 4/6 15/23 804/853 12

6.

VRANCL

10/10 0/10 4/30 624/821 0

 

1kolo

Celek

Datum

družstva

Rozhodčí

sety

Body

1

12.1.2008 v 8.30 hod.

VRANCL - ART team Adamov Lelky 1:3 82/97

12.1.2008 v 9.45 hod.

ART team Adamov - Sokol Řečkovice VRANCL 0:3 66/77

12.1.2008 v 11.00 hod.

VRANCL - Lelky Řečkovice 0:3 56/75

12.1.2008 v 12.15 hod.

Duha - Sokol Řečkovice ART team 2:3 97/108

2

12.1.2008 v 13.30 hod.

ART team Adamov - Lelky Duha 0:3 57/75

12.1.2008 v 14.45 hod.

Duha - VRANCL Lelky 3:0 75/45

12.1.2008 v 16.00 hod.

Duha - Lelky VRANCL 3:0 75/53

3

26.1.2008 ráno

AB Team - ART team Adamov Duha 3:0 77/66

26.1.2008 ráno

Duha - AB Team ART team 2:3 109/114

26.1.2008 ráno

ART team Adamov - Duha AB Team 3:2 104/108

4

9.2.2008 v 8.30 hod.

AB Team - Sokol Řečkovice Lelky 3:1 97/93

9.2.2008 v 9.45 hod.

AB Team - VRANCL Řeškovice 3:0 75/46

9.2.2008 v 11.00 hod.

Sokol Řečkovice - VRANCL AB Team 3:0 75/50

9.2.2008 v 12.15 hod.

AB Team - Lelky Řeškovice 2:3 102/97

5

9.2.2008 v 13.30 hod.

Sokol Řečkovice - Lelky VRANCL 3:0 75/58
2kolo

Celek

Datum

družstva

Rozhodčí

sety

Body

1

1.3.2008 v 8.30 hod.

VRANCL - ART team Adamov Lelky 1:3 81/93

1.3.2008 v 9.45 hod.

ART team Adamov - Sokol Řečkovice VRANCL 2:3 106/103

1.3.2008 v 11.00 hod.

VRANCL - Lelky Řečkovice 0:3 47/75

1.3.2008 v 12.15 hod.

Duha - Sokol Řečkovice ART team 0:3 53/75

2

1.3.2008 v 13.30 hod.

ART team Adamov - Lelky Duha 0:3 36/75

1.3.2008 v 14.45 hod.

Duha - VRANCL Lelky 3:1 95/83

1.3.2008 v 16.00 hod.

Duha - Lelky VRANCL 0:3 65/78

3

8.3.2008 ráno

AB Team - ART team Adamov Duha 1:3 79/98

8.3.2008 ráno

Duha - AB Team ART team 3:1 96/75

8.3.2008 ráno

ART team Adamov - Duha AB Team 1:3 81/96

4

5.4.2008 v 8.00 hod.

AB Team - VRANCL Lelky 3:1 86/75

5.4.2008 v 9.00 hod.

AB Team - Sokol Řečkovice VRANCL 0:3 53/75

5.4.2008 v 10.00 hod.

Sokol Řečkovice - VRANCL AB Team 3:0 75/59

5.4.2008 v 11.00 hod.

AB Team - Lelky Řeškovice 3:0 75/57

5

5.4.2008 v 12.00. hod.

Sokol Řečkovice - Lelky VRANCL/AB 3:0 75/50

FINÁLOVÁ SKUPINA
 12.4.2008

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Duha 3 2/1 5:2 157/138 4

2.

Sokol Řečkovice 3 2/1 4:3 144/145 4

3.

Lelky 3 2/1 4:4 164/166 4
4. AB TEAM 3 0/3 2:6 154/170 0

Přehled finálových zápasů

 

 

ROK 2007

Základní skupina

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy
v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Kamínky

9

8/1

25/8

788/605

24

2.

Káčata

9

7/2

25/9

801/613

23

3.

Sokol Řečkovice

9

8/1

25/10

813/621

21

4.

Duha

9

5/4

17/16

733/684

16

5.

Lelky

9

5/4

18/15

712/603

15

6.

Šit

9

5/4

19/17

767/692

14

7.

Bobři

9

4/5

15/19

683/752

10

8.

ART team Adamov

9

2/7

15/21

777/735

9

9.

Vrancl

9

1/7

3/24

447/600

3

10.

Montek

9

0/9

0/27

91/675

0

 

Datum družstva sety body

13.1.2007 ráno

Lelky - Vrancl

3:0

75/54

13.1.2007 ráno

Vrancl - Sokol Řečkovice

0:3

31/75

13.1.2007 ráno

Sokol Řečkovice - Lelky

3:0

75/52

13.1.2007 odpoledne

ŠIT - Montek team

3:0

75/0

13.1.2007 odpoledne

ART team Adamov - Montek team

3:0

75/0

13.1.2007 odpoledne

ŠIT - ART team Adamov

3:2

110/99

20.1.2007 ráno

Kamínky - Bobři

3:1

98/74

20.1.2007 ráno

Bobři -  Káčata

0:3

48/75

20.1.2007 ráno

Kamínky - Káčata

1:3

88/101

20.1.2007 odpoledne

ŠIT - Lelky

2:3

97/103

20.1.2007 odpoledne

ŠIT - Duha

0:3

53/75

20.1.2007 odpoledne

Lelky - Duha

3:1

97/73

27.1.2007 ráno

 Vrancl - Montek team

3:0

75/0

27.1.2007 ráno

Kamínky -  Montek team

3:0

75/0

27.1.2007 ráno

Kamínky -  Vrancl

3:0

75/48

3.2.2007 ráno

Sokol Řečkovice - Bobři

3:0

75/44

3.2.2007 ráno

ART team Adamov  - Bobři

2:3

111/109

3.2.2007 ráno

Sokol Řečkovice - ART team Adamov

3:2

115/109

3.2.2007 odpoledne

Vrancl - Káčata

0:3

43/75

3.2.2007 odpoledne

Vrancl - Duha

0:3

57/75

3.2.2007 odpoledne

Káčata - Duha

3:1

100/83

24.2.2007 ráno

Lelky - Kamínky

1:3 

74/96 

24.2.2007 ráno

ART team Adamov  - Kamínky

1:3 

74/96 

24.2.2007 ráno

Lelky - ART team Adamov

 3:0

75/55 

24.2.2007 odpoledne

Sokol Řečkovice - Káčata

 3:2

108/109 

24.2.2007 odpoledne

ŠIT - Sokol Řečkovice

 1:3

82/98 

24.2.2007 odpoledne

ŠIT - Káčata

 3:2

98/99 

3.3.2007 ráno

Montek team  -  Bobři

0:3 

55/75 

3.3.2007 ráno

Bobři - Duha

1:3 

75/93 

3.3.2007 ráno

Montek team  -  Duha

 0:3

36/75 

3.3.2007 odpoledne

Sokol Řečkovice  -  Duha

 3:2

101/100 

3.3.2007 odpoledne

Kamínky - Duha

 3:0

75/62 

3.3.2007 odpoledne

Kamínky -  Sokol Řečkovice

 3:1

94/91 

10.3.2007 ráno

Vrancl - ART team Adamov

0:3 

41/75 

10.3.2007 ráno

ART team Adamov  - Káčata

 1:3

89/92 

10.3.2007 ráno

Kamínky -  ŠIT

 3:1

91/ 80

10.3.2007 odpoledne

ART team Adamov  - Duha

 1:3

90/97 

10.3.2007 odpoledne

Montek team - Sokol Řečkovice

 0:3

0/75 

10.3.2007 odpoledne

Lelky - Bobři

 2:3

99/105 

24.3.2007 ráno

Lelky  -  Káčata

0:3 

56/75 

24.3.2007 ráno

Montek team  -  Káčata

0:3 

 0/75 

24.3.2007 ráno

Lelky - Montek team

3:0 

75/0 

24.3.2007 odpoledne

ŠIT - Bobři

3:1 

97/78 

24.3.2007 odpoledne

ŠIT - Vrancl

 3:0

75/49 

24.3.2007 odpoledne

Vrancl - Bobři

 0:3

49/75 

FINÁLOVÁ SKUPINA
21.4.2007 odpoledne

pořadí

družstvo

odehráno
zápasů

zápasy v/p

sety v/p

míče v/p

celkem
bodů

1.

Káčata

 3

3/0

6/2

 171:155

 7

2.

Kamínky

 3

2/1 

5/3

164:165 

 6

3.

Sokol Řečkovice

 3

1/2

4/5 

 178:166

 4

4.

Duha

 3

 0/3

1/6

 139:166

 1

Přehled finálových zápasů

 

 

ROK 2006

Základní skupina

pořadí družstvo odehráno
zápasů
zápasy
v/p
sety v/p

míče v/p

celkem
bodů
1. Káčata 8 8/0 24/4 710/499 23
2.

Kamínky

8 7/1 21/7 655/559 21
3. Duha 8 5/3 19/12 678/659 15
4. VK Adamov 8 5/3 17/12 708/676 14
5.

ISŠ Purkyňova

8 4/4 17/16 724/670 12
6.

 Řečkovice

8 4/4 16/14 646/599 11
7. Lelky 8 3/5 10/22 613/744 6
8. Montek 8 2/6 10/21 525/676 6
9. VRANCL 8 0/8 4/24 538/686 0
             


 

Datum družstva sety body
14.1.2006 odpoledne VRANCL - Káčata 0:3 45 / 75
14.1.2006 odpoledne  VK Adamov - VRANCL 3:1 96 / 87
14.1.2006 odpoledne Káčata - VK Adamov 3:0 80 / 74
21.1.2006 ráno Duha - Řečkovice 3:1 98 / 66
21.1.2006 ráno ISŠ Purkyňova - Duha 1:3 78 / 99
21.1.2006 ráno Řečkovice - ISŠ Purkyňova 1:3 89 / 103
21.1.2006 odpoledne Lelky - VRANCL 3:1 94 / 89
21.1.2006 odpoledne Duha - Lelky 3:2 111 / 103
21.1.2006 odpoledne VRANCL - Duha 0:3 68 / 76
28.1.2006  ráno Lelky - Montek team 2:3 90 / 112
28.1.2006  ráno Kamínky - Lelky 3:0 76 / 58
28.1.2006  ráno Montek team - Kamínky 1:3 77 / 96
18.2.2006 ráno Montek team - Káčata 0:3 0 / 75
18.2.2006 ráno Káčata - Řečkovice 3:1 96 / 75
18.2.2006 ráno Řečkovice - Montek team 3:0 75 / 0
18.2.2006 odpoledne Kamínky - VK Adamov 3:0 75 / 55
18.2.2006 odpoledne VK Adamov - ISŠ Purkyňova 3:1 95 / 84
18.2.2006 odpoledne ISŠ Purkyňova - Kamínky 1:3 81 / 95
25.2.2006 ráno Lelky - Káčata 1:3 79 / 100
25.2.2006 ráno Káčata - ISŠ Purkyňova 3:2 111 / 101
25.2.2006 ráno ISŠ Purkyňova - Lelky 3:2 106 /74
25.2.2006 odpoledne Montek team - VK Adamov 2:3 98 / 110
25.2.2006 odpoledne VK Adamov - Duha 3:2 102 / 90
25.2.2006 odpoledne Duha - Montek team 3:0 75 / 68
4.3.2006 ráno Kamínky - VRANCL 3:1 92 / 72
4.3.2006 ráno VRANCL - Řečkovice 0:3 49 / 75
4.3.2006 ráno Řečkovice - Kamínky 1:3 88 / 96
4.3.2006 odpoledne Lelky - VK Adamov 0:3 59 / 75
4.3.2006 odpoledne VK Adamov - Řečkovice 2:3 101 / 103
4.3.2006 odpoledne Řečkovice - Lelky 3:0 75 / 56
11.3.2006 ráno Montek team - VRANCL 3:1 103 / 88
11.3.2006 ráno VRANCL - ISŠ Purkyňova 0:3 40 / 75
11.3.2006 ráno ISŠ Purkyňova - Montek team 3:1 96 / 67
11.3.2006 odpoledne Kamínky - Káčata 0:3 49 / 75
11.3.2006 odpoledne Káčata - Duha 3:1 98 / 76
11.3.2006 odpoledne Duha - Kamínky 0:3 53 / 76


FINÁLOVÁ SKUPINA
25.3.2006 odpoledne

pořadí družstvo odehráno
zápasů
zápasy v/p sety v/p míče v/p celkem
bodů
1. VK Adamov 3 2/1 5/3   4
2. Káčata 3 2/1 4/4   4
3.

Kamínky

3 1/2 4/5   2
4. Duha 3 1/2 3/4   2

Přehled finálových zápasů

 

 

ROK 2005

Základní skupina

pořadí družstvo odehráno
zápasů
zápasy
v/p
sety v/p

míče v/p

celkem
bodů
1. DUHA 8 7/1 21/6

649/515

21
2. ISŠ Purkyňova 8 6/2 19/8